Opera'nın VPN hizmeti Android'e de geldi!

Opera'nın ücretsiz ve sınırlamasız VPN uygulaması, iOS'un ardından nihayet Android'e de geldi! İndirin; hemen kullanmaya başlayın...

  • Zeynel A. Öztürk
Opera'nın VPN hizmeti Android'e de geldi!

Opera, iOS için bu sene sınırsız VPN hizmeti sunmaya başlamıştı. Firma şimdi aynı hizmeti Android'li cihazlara sunmaya başladı.

Opera VPN, reklamları engellemenize izin verdiği gibi ABD, Kanada, Singapur, Almanya ve Hollanda gibi ülkelerden bağlanmış gibi görünmenizi sağlıyor. Veri planınız sınırlı değilse Opera'nın VPN'ini istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Android'de VPN ayarlarını yapmayı bilmiyorsanız, uygulama bunu da sizin için otomatik olarak yapıyor. Uygulama, Wi-Fi bağlantınızın güvenliğini ve kararlılığını da kontrol edebiliyor.

iOS sürümü gibi, yeni uygulamanın Android sürümü de Opera'nın geçen sene satın aldığı SurfEasy'yi temel alıyor ve herkese açık ağlarda güvenle sörf yapmanızı sağlıyor.

Opera Free VPN'i Android'de denemek istiyorsanız, uygulamayı Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Harika bir haber! Güvenlik açısından Free Opera VPN'i herkese tavsiye ederim. Diğer taraftan DNS için de kesinlikle Comodo Secure DNS'i öneririm!..

Bağlantıyı biraz yavaşlatıyor ama almanyayı seçince idare eder gibi oluyor.

Geçende Depositfiles``dan download yapıyorum, bilen bilir Depositfiles ülkemizde yasaktır, bu yüzden Depositfiles`dan download yapabilmek için SurfEasy'yi kullandım ve SurfEasy nedense 500 MB kotalı. Bu yüzden download sırasında 500 MB olduğu sırada tak diye downloadı kesip attı ki daha bu olay üzerinden 1 ay geçmediği; beni abuk sabuk kısıtlaması yüzünden yok yere mağdur edip 1 saat vaktimi boşa harcadığından kendisine küfürlerim devam ediyor. Merak edenler için Zen Mate`in serverları çökmüştü.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play