Oppo'dan çok ince kenarlı telefon!

Telefonlarda ince çerçeve görmek isteyenler... Bu telefon sizi bile şaşırtacak!

Oynat Oppo'dan çok ince kenarlı telefon! Oppo'nun görüntüleri internete sızan bir sonraki telefonu, ince çerçevesiyle sizi etkileyecek!

Oppo'nun görüntüleri internete yeni sızan gizemli telefonu, ekranın sağ ve sol tarafında bulunan çerçeveleri neredeyse tamamen kaldırıyor.

Oppo'nun ColorOS Android ROM'u ile çalışan telefon, daha önce gördüğümüz Sharp AQUOS Crystal'i andırıyor. Tek önemli fark, Oppo'nun kulağımıza dayadığımız kulaklık bölümünü kaldırmamış olması. Aynı Sharp gibi Oppo da, "kenarsız" görünümü desteklemek için kendisine patentli bir ışık kırınımı teknolojisinden de faydalanıyor.

Çerçevesiz telefon sizi ikna etmediyse, videosunu yukarıdan veya buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Cihazın fiyatı ve ne zaman piyasaya sürüleceği bilgileri şimdilik belli değil, ancak bunları biz de en az sizin kadar çok merak ediyoruz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

tikliyoruz 404 uhu cikiyor.

yıllardır beklediğim bu

bence sahte 1.ince kenarlı bir telefonda yan tuşları konumladırmak çerçevenin zayıflamasına neden olur ayrıca yan tuşlar bulunması çerçevenin incelmesini engeller (lg bu yüzde tuşaları arkaya aldı) videoyu ve resmi dikkatle inceleyin yan tuşlar mevcut 2.gündüz saatinde saat 23 mevcut hadi saat ayarlanmadı diyelim saat 23 konumuna hava durumu gece moduna neden geçmemiş 3.video var fakat hep ön yüz gösteriyor neden yan ve arka yüzü göstermiyor fake fake fake

Bu telefonu aldığınızı farz edin en ufak bir darbede telefonun kırılma veya çatlama ihtimali var tamam çok şık ve güzel duruyor fakat yağmur, toz, darbe gibi etmenler telefona çok rahat zarar verir. Özellikle toplu taşımada metrobüs, iett gibi ortamlarda kırılmaya çok müsait o sıkışıklık içerisinde.

@24 Mar 2015 21:48 3000 lira verilen telefonların da ekranlarının en ufak darbede paramparça olduğunun farkında mısın?

Bence milyarlarca para isteyen güya marka olan firmalar artik utanıp boyle birşey çıkarırlar ama nerede

Htc bakip ornek alsin

Bunada kılıf uretirler

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir