Oracle iş ortakları bir araya geldi

Oracle iş ortakları, 2008'in ilk Oracle PartnerNetwork günü için Türkiye'de toplandı.

1000'in üzerinde iş ortağı Antalya'da buluştu

Oracle Avrupa Birliği'ne Katılım Ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu'ndan (EE&CIS) gelen iş ortaklarının katıldığı en büyük etkinlik olan OPN Day 2008, 17 Nisan tarihinde Antalya'da gerçekleştirildi.

Dünyanın en büyük kurumsal yazılım firması Oracle, Avrupa Birliği'ne Katılım Ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu (EE&CIS) bölgesinden gelen 1.000'in üzerinde iş ortağını Antalya'da ağırladı. 2008'in ilk Oracle PartnerNetwork Günü olan etkinlik 17 Nisan günü gerçekleştirildi. Etkinlikte, Oracle'ın kapsamlı ürün yelpazesi hakkında iş ortaklarına bilgi verildi ve iş geliştirmek için yol haritasına odaklanıldı.

Oracle PartnerNetwork Günü'nde, Oracle iş ortaklarına pazarındaki fırsatlar hakkında ayrıntılı bilgiler sunuldu. Oracle iş ortaklarının dünyanın en hareketli teknoloji pazarlarında karşılaştıkları sorunları Oracle yetkilileriyle birlikte ele alabildikleri OPN Günleri, bu özelliğiyle bilişim endüstrisinde büyük önem taşıyan bir forum olarak tanınıyor. Son dönemlerdeki yüksek katılım oranları da, Oracle'ın büyüme stratejisi ve yeni Oracle çözümlerini işlerine nasıl dahil edecekleri hakkında iş ortaklarından gelen yoğun taleplerin bir yansıması olarak değerlendiriliyor. Bu yılın OPN Günü programı, Oracle'ın teknoloji uzmanlarıyla yüz yüze görüşme fırsatları da sunuyor. Böylece iş ortaklarına daha fazla katma değer yaratılması hedefleniyor.

"İş ortaklarımıza daha iyi ve etkin çözümler sunmaları amacıyla kesintisiz destek veriyoruz" diyen Oracle EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) İşbirlikleri ve Kanallar Başkan Yardımcısı Stein Surlien yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: "Belirledikleri hedeflere ulaşmaları için iş ortaklarımıza yardımcı olmak ve onları daha kârlı iş yapabilir hale getirmek için Oracle'la nasıl çalışabileceklerini ayrıntılı bir şekilde göstermek amacıyla bu etkinlikleri gerçekleştiriyoruz."

OPN Günü'nde, Oracle çözümlerinden en etkin şekilde nasıl yararlanılacağını anlatmayı hedeflediklerini vurgulayan Oracle EE & CIS Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alfonso Di Ianni, sözlerini şöyle sürdürdü: "Oracle'ın geniş ürün yelpazesi, EE&CIS bölgesindeki müşterilerden yoğun talep görüyor. İş ortaklarımız, pazardaki en etkin çözümleri sağlamak için Oracle'ın bu bölgede sunduğu fırsatlardan yararlanabilirler."

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir