Oracle iş ortakları bir araya geldi

Oracle iş ortakları, 2008'in ilk Oracle PartnerNetwork günü için Türkiye'de toplandı.

Başarılı iş ortakları OPN'de ödüllendirildi

Başarılı iş ortakları OPN'de ödüllendirildi
Oracle Başkan Yardımcısı ve Türkiye Ülke Direktörü Atilla Kıral

İNNOVA Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Ersöz ise yaptığı değerlendirmede şu noktalara değindi: "Oracle PartnerNetwork, dünyanın önde gelen iş ortağı programlarından biri olarak küresel çapta kabul görüyor ve bu etkinlik de bunun önemli bir kanıtı." Aynı zamanda Oracle EMEA İş Ortağı İstişare Kurulu Üyesi ve Oracle Türk İş Ortakları İstişare Kurulu Başkanı da olan Ersöz konuşmasına şu sözlerle devam etti: "Oracle PartnerNetwork Günleri'nin, iş ortaklarının başarıya ulaşmasına yardımcı olmak ve OPN aracılığıyla temin edilen kaynakların iş geliştirme anlamında nasıl kullanılacağına dair en iyi tavsiyeleri verebilmek açısından büyük önem taşıdığını düşünüyoruz."

Oracle Başkan Yardımcısı ve Türkiye Ülke Direktörü Atilla Kıral ise şunları söyledi: "Oracle ile gerçekleştirilen iş ortaklıkları ciroyu, pazar payını artırabilir, işlerini geliştirebilir ve maliyetleri düşürebilir. OPN Günü etkinliği, iş ortaklarımızın iş fırsatlarını değerlendirmek için Oracle ile en verimli şekilde çalışmayı tam anlamıyla kavrayabilecekleri benzersiz bir forum. Oracle, Türkiye ve dünyadaki iş ortaklarına destek sunmaya devam ediyor ve biz de iş ortakları topluluğumuzun önemini vurgulayan bu etkinliğe ev sahipliği yaptığımız için gurur duyuyoruz."

Oracle Başarılı İş Ortaklarını PartnerNetwork Günü'nde Ödüllendirdi

Antalya'da gerçekleştirilen PartnerNetwork Günü'nde başarılı 8 Oracle iş ortağı ödüllendirildi. Avrupa Birliği'ne Katılım Ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu (EE & CIS) bölgesinde en iyi performansı sergileyen iş ortakları şu şekilde sıralandı:

Girişim Uygulama İş Ortağı - Singular Logic, Yunanistan
Genel Sektör İş Uygulaması İş Ortağı - Akademi, Türkiye
Girişim Teknolojisi İş Ortağı - Jet Infosystems, Rusya
Genel Sektör İş Teknolojisi İş Ortağı - Softline, Rusya
En İyi Bağımsız Yazılım Satıcısı (ISV) - Vizyonex, Türkiye
En İyi Sistem Entegratörü (SI) - BMS Danışmanlık, Ukrayna
En İyi İş Zekası (BI) İş Ortağı - Eksperteam, Türkiye
En İyi Yeni İş Ortaklığı - Netline Group Sp. z o.o - Polonya

Ödül kazananların saptanması için iş ortakları belirli kriterler dikkate alınarak incelendi. Son altı ay içinde büyük bir gelişim gösteren, Oracle iş uygulamaları ve teknolojilerini kurmaya yatırım yapan, Oracle satış yetenekleri ile teknik ekiplerini geliştiren firmalar ödüle layık görüldü. Ödül kazanan iş ortakları belirlenirken, güçlü ve çözüm odaklı Oracle pazarlama stratejilerinin başarıyla hayata geçirlmesi kriteri de dikkate alındı.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir