Ormanlar kralı Eurosoft CD'lerinde kükrüyor

Unutmayın; biz insanlar, yeryüzünde yaşayan tek canlı türü değiliz. Çocuklar Hayvanlar Dünyası’nı EuroSoft CD’lerinden öğreniyor.

EuroSoft Yazılım, BigSoft markasıyla yepyeni ürünü Hayvanlar Dünyası’nı satışa sundu. 2 CD’den oluşan programda binlerce hayvanın dijital fotoğraf, ses ve video görüntüleri bulunuyor. Dünyayı paylaştığımız hayvanların çeşitlerini görünce siz de çok şaşıracaksınız.

Hayvanlar Dünyası programının ilk CD’sinde 66 memeli hayvanın bilgileri, fotoğraf ve Videoları yer alıyor. İkinci CD’de ise kuşlar, balıklar, sürüngenler, böcekler ve anfibianlar hakkında fotoğraflar ve videolar var. Ayrıca Av & Avcı adında özel bir bölüm de bulunuyor.

Hayvanlar Dünyası’nda dijital fotoğraflar, sesler ve video filmleri ile hayvanlar dünyasının içine girecek ve dünyamızda bu kadar çok ve çeşitli hayvanın yaşadığına tanık olacak ve şaşıracaksınız.

Hayvanlar nasıl avlanıyor?

Bu çift CD-ROM'luk sette ayrıca AV & AVCI özel bölümü yer alıyor. Bu bölümde, gökyüzünden dağların zirvelerine; ormanlardan ırmaklara ve denizlerin derinliklerine kadar çok değişik coğrafyalarda gezen ve akla gelmedik yöntemlerle avlanan hayvanları ve avlanma yöntemlerini yakından tanıyacak ve doğada bunların olduğuna inanamayacaksınız.

Hayvanlar Dünyası, bugüne kadar hayvanlar için yapılmış en kapsamlı yayın olma özelliği taşıyor. Bu kadar kapsamlı bir CD-ROM ilk kez yapılıyor. Adını bile ilk kez duyduğunuz hayvanların dijital fotoğrafları, sesleri ve video filmleri ile ilginç yaşamlarına tanık olacak ve dünyamızı bir kez daha sevdiğinizi fark edeceksiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir