Oto Eye Rejuvanator ile göz terapisi

Oto Bodycare'den rahatlatıcı ve yenileyici "göz terapisi" gözlüğü 'Oto Eye Rejuvanator'

  • Selim Öztürk
Oto Eye Rejuvenator gözlüğü Türkiye'de

Oto Bodycare'in, önlem alınmadığında gözaltı morluklarının ve halkalarının oluşumunu hızlandıran, kalıcı göz problemlerine yol açabilen, yaşam kalitenizi düşüren göz problemlerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olan Göz Bakım Masaj Aleti Oto Eye Rejuvenator gözlüğü şimdi Türkiye'de...

Modern dünyada göz problemleri giderek artan ortak bir sorun haline gelmektedir. Uzun saatler bilgisayar ile çalışma ve okumaya bağlı rahatsızlıklar görme alanını zayıflatır. Bunun sonucunda yorgun görünmenize neden olan göz altı morlukları ve torbaları oluşur, göz çevresinde kırışıklıklar artar, baş ağrısı, bulanık görme, lens kullananlarda göz kuruluğu ve mide bulantısı şikayetleri oluşur. Belirtiler uzun süre ihmal edilirse glokom, şaşılık, miyop, astigmat gibi göz problemleri oluşabilir.

"OTO Eye Rejuvenator"'in gelişmiş teknolojisi sayesinde, evinizde, ofisinizde veya seyahat ederken istediğiniz her yerde ve günde yalnızca 4 kez 5'er dakikanızı ayırarak tüm göz rahatsızlıklarınızın üstesinden gelebilir ve gözaltı morluk ve halkalarının, gözaltı torbalarının ve kırışıklıkların oluşumunu önleyebilirsiniz.

Uzakdoğu öğretileri ile Batının teknolojik deneyimini birleştiren, Uzakdoğu ve Amerika başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde de kullanımı giderek yaygınlaşan Oto Bodycare tarafından geliştirlien Oto Eye Rejuvenator, göz çevresindeki 22 ayrı akupresur noktasını masaj yoluyla uyararak tüm bu göz rahatsızlıklarının üstesinden gelmenize yardımcı olur. Oto ürünlerinin en belirgin özelliklerinden birisi de ürünlerle yapılan masajların tıpkı insan eliyle yapılıyormuş hissi ve etkisi vermesi ve rahatlatıcı olmasıdır.

Ürünün özellikleri

Oto Eye Rejuvenator masajının ayrıca beyni rahatlatma, hafızayı güçlendirme, baş ağrılarını hafifletme, uyku kalitenizi arttırma ve boyun bölgenizde oluşan sertlikleri giderme etkileri de bulunmaktadır.

Diğer tüm Oto Bodycare ürünlerinde olduğu gibi AR-GE konusunda Royal Philips firması ile ortak bir çalışma ile Japon teknolojisi kullanılarak geliştirilen, ayarlanabilir masaj yoğunluğu ve bantları, hafif dizaynı ve pratik yapısı ile kullanımı oldukça kolay olan Oto Eye Rejuvenator, okyanus sesi ve Yağmur Ormanları'nın melodisiyle zihninizi rahatlatan bir Göz Bakım Masaj Aleti'dir.

Ürün İsmi: OTO Eye Rejuvenator
Model Kodu: EM-180
Ürün Cinsi: Göz bakım masaj aleti
Dolaşım Aralığı: 20-100 Hz
Elektrik Tüketim: <4W
Output: DC 2*1,5V AAA batarya
Ağırlık: Yaklaşık 170 g
Manyetik Güç: 50mT-250mT
Boyutlar: 180mm*20mm

Fiyat: KDV dahil 99 YTL

Bilgi için
Oto Bodycare - 216 469 25 85
www.tekno-saglik.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ee peki fiyat?

fiyat yok
site bile yok ?

fiyatını öğrenmek istiyorum.

ankarada satış noktaları varmı

faydalı bir ürüne benziyor.fiyatını öğrenmek isterim

nerden satın alabilirim?

fiyatı nedir? Istanbul'da nerde satılıyor

ikinci sayfada yazıyor fiyat vs:

Fiyat: KDV dahil 99 YTL

Bilgi için
Oto Bodycare - 216 469 25 85
www.tekno-saglik.com

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play