Otomobil devi cep telefonu üretecek...

Dev otomobil üreticisinin cep telefonu atağı: Hangi marka 4 yeni modeli pazara sunmaya hazırlanıyor?

  • Selim Öztürk
Otomobilden sonra şimdi de cep pazarına girdi
Spyker: Mobil telefon pazarına 4 yeni cep telefonuyla merhaba dedi.

Hollanda'nın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olan Spyker, tüketicilerinin karşısına bu kez çok farklı bir ürünle çıktı.

Otomobil üretiminin ardından elini cep telefonu pazarına da atan Spyker, 4 yeni cep telefonuyla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil pazarındaki başarısını mobil telefon sektöründe de sürdürmek isteyen Spyker'ın kristal cam ekrana sahip olan yeni telefonları, şimdiden meraklı gözleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Spyker'ın şimdilik ismi bilinmeyen ve diğerlerine göre en iyi fonksiyonlara sahip olan telefonunun özellikleri ise şöyle: Çift bant GSM bağlantısı, UMTS/HSDPA/HSUPA bağlantısı, Bluetooth, WiFi, 3MP kamera, kameralı görüşmeler için 1.3MP ön kamera ve MicroSD kart desteği.

Spyker'ın bir diğer telefonu olan EG200 ise, dokunmaya duyarlı navigasyon pad'i, üç bant GSM bağlantısı ve 3 megapiksel kamerasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Pazara süreceği telefonlarının arasında sürgülü bir modeli de bulunan Spyker'ın yeni telefonlarını kullanıcılarına ne zaman sunacağı ise şimdilik bilinmiyor. Modelleri galerimizde daha yakından inceleyebilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

1.3 camera
bunlarin arabalarida heralde 1.3 cc dir :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play