Otomobil devinden cep ve tablet

Hiçbir özelliği olmayan 2 cep, Android'li 1 cep ve bir de tablet... Ama çok büyük bir farkları var!

BlackBerry'nin Porshe tasarımlı cebinin ardından Lamborghini tasarımlı cepler de ortaya çıktı. Otomobil üreticisi Lamborghini'nin Rusya için ürettiği dört cihazdan ikisi standart cep telefonu, diğer ikisi ise Android'le çalışan bir akıllı cep ve Android'li bir tablet.

TL688 ve TL820, 2 ve 2.4 inç'lik ektranlara sahipler. Sırasıyla 3MP ve 5MP kameralara, 4GB ve 1GB genişletilebilir depolama alanına sahip ceplerin en önemli özelliği, altın ve deri ile kaplanmış olmaları. Android ile çalışan bir akıllı cep olan TL700 ise pek de yeni olmayan Android Gingerbread'i kullanıyor. Modeli belirtilmeyen bir Qualcomm işlemciyle çalışan cep, 3.7 inç ekrana, 800x480 ekrana, 5MP kameraya sahip.

Lamborghini L2800 tablet ise 9.7 inç ekrana, 1024x768 çözünürlüğe, 1.2GHz Qualcomm işlemciye, 512MB RAM'e, 4GB genişletilebilir depolama alanına sahip.

Eğer Lamborghini'nin standart ceplerinden bir tanesine sahip olmak isterseniz, öncelikle Ağustos sonlarına doğru Rusya'ya gitmeniz, ardından yaklaşık 1.830 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Android'li bir cep için ise cebinizdeki 2.743 doları feda etmelisiniz. L2800 tabletin fiyatı ise biraz daha uygun: 2.286 dolar.

Lamborghini cepleri ve tableti galerimizde çok daha yakından görebilirsiniz!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

yakında hazır çorbada çıkarırlar lamborghini işkembe çorbası lamborghini tavuk sulu şehriye çorbası marka olmalarının kaymağını yemeye çalışanlar tüketicileri hiç düşünmüyorlar çıkardıkları ürünün kalitesi onlar için hiç önemli değil yeterki para gelsin

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir