Outpost Network Security 2.0 Çıktı

Agnitum, 20 Mart 2006’da, merkezi yönetim özellikli firewall ve anti-spyware çözümü olan Outpost Network Security (ONS) 2.0 ürününü duyurdu.

Ödüllü Outpost Firewall PRO altyapısıyla geliştirilen ONS 2.0, spyware yazılımlara, ağ saldırılarına ve kişisel gizliliği olan bilgilerin çalınmasına karşı etkin bir koruma sağlar. Paket ve uygulamaya dayalı güçlü filtreleme, stealth teknolojisi, temel sızıntı koruması, e-posta eklenti karantinası, kişisel gizlilik koruması ve kolay kullanım özelliklerini birarada bulunduran çok katmanlı firewall koruması olan ONS, bilgi güvenliği kaynakları sınırlı olan küçük ölçekli şirketler ve şubeler için etkin ve yönetilebilir bir güvenlik sağlıyor.

Agnitum’un KOBİ’ler için önerdiği Outpost Office Firewall 1.0 yerine gelen Outpost Network Security 2.0 ürününün temel farkları şunlar:

- İstemci Spyware koruması
- Kişisel gizlilik içeren bilgilerin korunması (kredi kartı bilgileri, şifreler vs.)
- Çeşitli kullanıcı gruplarına göre esnek konfigürasyonlar oluşturabilme

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Simdiye kadar kullandıgım en güzel network koruma yazılımı diyebilirim internet cafe işletmeci arkadaslara siddetle tavsiye ederim hem sistemlerinizi kasmıyor hemde komple koruma sağlıyor bence mükemel

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir