Oyun filmlerine bir facia daha mı ekleniyor?

Yeni sinema faciası: Steven Seagal filmlerinin yönetmeni yönetiyor, Karete Kid'den figüran oynuyor.

  • Ali Güngör
Oyun filmlerine bir facia daha mı ekleniyor?
Film için en çok heyecanlanan Scorpion'u oynayan aktör

1995 yapımı orijinal Mortal Kombat filminde Scorpion'u oynayan Chris Casamassa, Ekim ayında çekimleri başlayacak olan yeni Mortal Kombat filminde yine Scorpion'u oynayacağını açıkladı.

Chris Casamassa ilginç bir karakter. Red Dragon Karate salonlarını yönetiyor. 44 yaşında, sekizinci Dan kara kuşak karateci, bir aktör ve eğitmen. Casamassa daha önce 1984 yapımı Karate Kid filminde akra planda bir figüranmış. Daha sonra Mortal Kombat'ta Scorpion rolüyle parlamış ve Mortal Kombat: Annihilation'da eğlenmeyi sürdürmüş. Batman & Robin filminde de Geroge Clooney'in dublörlüğünü yapmış. Biz izleyiciler film için hiç heyecanlı olmasak da bu aktör çocuklar gibi şen.

Klasik dövüş oyunu Mortal Kombat filmleri kaliteli yapımlar değil. Ancak eğlenceli denilebilir ve yeni Mortal Kombat filminden de ancak eğlenceli bir B film beklenebilir. Yönetmen ve oyuncular tabii ki öve öve bitiremiyor. Her alanda A++ olmalı diyorlar. Into the Sun filminin yönetmeni Mink bu filmin bir devam filmi değil, yeni bir yorum olacağını belirtiyor. Baştan sonra Mortal Kombat serisini ele alacakmış.

Görseller, tasarım, hikaye, oyunculuk, özel efektler gibi her alanda birinci sınıf olacağını belirtiyor. Biz ise IMDB'den 4 puan alan Steven Seagal filmleri yapımcısından yine ancak 10 üzerinden 4 bilemedin 5 alacak bir film bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Dragonball evulation gibi olmasın da ne olursa olsun.Bir filmin konusu bu kadar mı berbat olur.Şu filmleri adam gibi çekecek biri yok mu şu dünyada...

IMDB ye nebakıyosunuzki?
En baba filmlerin puanları bile yerlerde geziyor.

niye bu kadar ön yargılısınız anlamadım nerden biliyorsunuz belki 10 üzerinden 8-9 alacak yazı yazarken biraz daha özen gösterin

Bence Mortal Kombat 1 oldukça güzel bir filmdi ve oyunun havasını iyi yansıtıyordu.

önyargılı olmayın film çıkmadan yorumlamak iyice adet oldu

Ben anlamıyorum zaten neye dayanarak 10 üzerinden 4 fln veriyolar 9 tane oscar ödülü almış filmleride görüyoruz izlenmez halde oluyolar o yüzden izlemeden karar vermemek lazım..

Transformers 2'de cacık olucak dediler 3 saat soluksuz izledim filmi bana göre 2008-2009 fimleri arasında en iyisi bu listeyi dahada uzatabiliriz..

o yüzden önce bi çıksın bakalım..

Mortal kombat o efsane oyuna efsane film yakışır.Filmide oyunu kadar muhteşem olmalı zaten scorpion ve raiden hayranıyım bu adam scorpionu güzel canlandırmışdı raiden ise hiçbir zaman bekleneni veremedi , raiden iyi karakter olamaz kötü ve acimasiz olmali , kafa koparmali, kıyafeti oyundaki gibi olmali , cocuk filmi gibi olmamalı gerçekçi olmali sağlam karakterler olmali fantastik komedi türü olmasın nolur bir efsaneye efsane film yakışır

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir