Asus oyun deneyimini bir adım öteye taşıyor

Asus, yeni anakartları ile oyun deneyimini bir adım daha ileri taşımaya kararlı...

Maksimum modifiye imkanı

Maksimum modifiye imkanı

Maximus III Serisi anakartlar ROG Connect adlı devrim niteliğinde bir overclock arayüzüne sahipler. ROG Connect kullanıcıların USB kabloyla ayrı bir bilgisayar üzerinden (mesela bir notebook) iROG kontrol panelini bağlamalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar sistemlerine örneğin bir dizüstü bilgisayar üzerinden overclock uygulayabilirler, POST kodunu ve sistem durumunu görüntüleyebilirler.

Maksimum Uyumluluk
Bellek ayarlarını yapmak genellikle zor ve sabır isteyen bir iştir. ROG Maximus III Serisi anakartlar sahip oldukları MemPerfect özelliği sayesinde olası bellek sorunlarından kolayca kurtulmanıza yardımcı oluyorlar. MemPerfect belleğin varsayılan ve güvenli ayarlarını otomatik olarak algılayarak gerekli testleri yaptıktan sonra sistemi açıyor. Böylece yeni bellek aldığınızda veya bellek ayarlarını değiştirdiğinizde sistemin açılmaması gibi bir risk söz konusu olmuyor. Ayrıca sistem kararlılığı da bu şekilde garanti altına alınmış oluyor.

Farklı İhtiyaçlar İçin Farklı Tasarımlar
Maximus III Serisi anakartların her ikisi de benzer özelliklere sahip olsalar da (ROG Connect, GameFirst ve MemPerfect) özellikle form faktörü bakımından birbirlerinden ayrılıyorlar. Sonuçta ASUS, ROG ayrıcalığını farklı ihtiyaçları ve istekleri olan herkesin yaşamasını istiyor.

ATX form faktöründeki Maximus III Formula, P55 anakartların en iyisine sahip olmak isteyenler ve en gelişmiş özelliklerden faydalanmak isteyenler için tasarlandı. mATX form faktöründeki Maximus III GENE ise kasa modifikasyonuyla ilgili kişileri, uygun fiyatlı ve az yer kaplayan bir oyun sistemi toplamak isteyenleri hedefliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

fiyatıda costururlar.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor sistem yenilemek için uygun zaman değil basamaklar 5 er 10 ar atlanmaya başladı her an herşey olabilir dengeler bozulabilir.Teknolojiyi herzaman desteklerim ancak oyunu kuralına göre oynamak lazım biz akıllı insanlarız .

windows 7 çıkacak diye donanım sektörüde ayaklandı basamakları 3er 5er çıkıyor.Bilgisayarını yenilemek isteyenler donanım sektöründeki ayaklanmanın yatışmasını beklemesi iyi olur.Buda benim tahminime göre 1-1,5yıl alır gibi.

Intel yongasetli olması Amd fanatikleri için bir dezavantaj.Birde amd yongasetli versionunu çıkarsa güzel olur.

Anakart harika denecek düzeyde ( demiyorum çünki daha yenisi yine çıkacak). İNTEL kullanıcıları için çok güzel bir ürün, AMD versiyonunu da bekliyoruz ASUS a duyrulur... ( : ( dx 11 ekran kartları merakla geliyor ya chip set bekleniyordur kesin olmadık bişi çıkacak kesin.. )

Fiyat tawan beyLer dağılın :D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir