Oyunculara özel mağaza!

Bilgisayar veya konsol oyunlarıyla yakından ilgiliyseniz bu mağaza tam size göre...

Oyunculara özel mağaza!

21 yıldır bilgisayar oyunlarındaki tecrübesiyle, Mecidiyeköy Profilo Avm'de SEASTARGAME adlı oyun mağazasını açan Deniz Elektronik; müşterilerine oyun ile alakalı teknolojideki son yenilikleri uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyor. Sektörde hatırı sayılır bir deneyime sahip olan firma; toptandaki avantajlarını ve bilgisini perakende mağazası açarak dünyadaki yenilikleri aynı anda Türkiye' de sunmak istiyor. Mecidiyeköy Profilo Avm de açtığı şube sayısını ilerki dönemlerde artıracaklarını ileten firma yetkilileri, oyun adına yapılan dünyadaki bütün yenilikler aynı anda ülkemizde de olmalı dedi.

Hem uygun fiyat hemde bol çeşit bu mağazalarda olacak. PlayStation, Nintendo Wii, X-Box gibi dünyada fırtına gibi esen bu oyunları SEASTARGAME mağazalarından takip edebileceksiniz. En yeni oyunlar ve sürümleri hepsi SEASTARGAME mağazalarında. Eğlenceli bir hafta sonu geçirmek isterseniz; çocuklarınızla SEASTAR' ı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Hepte İstanbul'a. Koca Türkiye'de başka şehir yok sanki.

aynen herşey istanbulda..bu yüzden istanbuldan nefret ediyorum

İstanbul zaten ağzına kadar insan dolu yatırımı küçük şehirlere yapın ki onlarda gelişsin yazık değil mi bize :D

kars tamı accak tabi ist de accak yorumlara bak yha

offf bunun yüzünden istanbul dan nefret ediyorum yha Türkiye'de başka şehirmi yok yha hadi onları geçtim başkentimiz Ankara'ya bişeyler açın bari yha herşey istanbul a

bırak ya. nedir bu. herşey istanbul a. bide afyona,konyaya, nebilim mersine fln getirin. yozlaşıp gidiyoruz.
bindik otobüse, gidiyoz istanbula.

İstanbul Türkiye'nin ekonomi başkentidir.İlklerin orda olması normal bir durum.

Yakında İstanbul'un nüfusu 30 milyon olur

Chip Online Ziyaretçisi yazmış:

offf bunun yüzünden istanbul dan nefret ediyorum yha Türkiye'de başka şehirmi yok yha hadi onları geçtim başkentimiz Ankara'ya bişeyler açın bari yha herşey istanbul a
------------------------------------------------
Ben atadan Ankaralıyım ama, bazı gerçekleri göz ardı edemeyiz.İstanbul Türkiyenin en büyük şehridir ve dünya başkentleri arasındadır. Sadece parlementonun burada olması, Ankara'yı İstanbul'la bir tutamaz.kağıt üzerinde başkent ama aslında kuru bir taşkent.
Ayrıca İstanbul kadar olmasada büyük şehirdeyiz,kıymetini bilelim.İç Anadoludan doğusu ne yapsın?

Sen de yorum yaz