Oyunlar için en iyi donanımlar

Sizce oyunlarda her şey işlemci, anakart, ekran kartı ve sabit diskin etrafında mı dönüyor?

Oyunlar için en iyi donanımlar

Her şey işlemci, anakart, ekran kartı ve sabit etrafında mı dönüyor? Hiç de bile: doğru giriş aygıtları olmadan oyun oynamak asla zevk vermez. Bu konuda standart maliyetlere katlananlar en önemli anlarda dezavantajlı pozisyona düşecektir. Sizlere oyucular için en iyi donanımları tanıtacağız.

Dikkatli bir şekilde sürünerek köşeden ilerliyorsunuz. Tam da o anda rakibinizd e aynı şekilde pusu kurmuş bekliyordur; doğru hedeflenmiş bir atış ile onu yere serebilirsiniz. Hiç de bile: sanki hiçbir şey olmamış gibi kendinizi yerde bulursunuz - sinirlenirsiniz. Bu tip tecrübeler oyun oynarken tüm tadınızı kaçırabilir. Çoğu zaman, nihai sonucun belli olduğu bu anlardaki şanssızlığın sebebi eksik olan deneyiminiz değildir.

Görüntü sarsılır, yeni bir ekran kartına ihtiyaç duyarsınız; eğer oyun figürünüz yavaş tepki veriyorsa, çözünürlüğü yüksek bir oyuncu-faresi alırsınız. Strateji oyunlarında ise önemli aksiyonların tek bir tuş ile rahatlıkla gerçekleştirilmesi gerekir - doğru oyuncu-klavyesi. Bizim tavsiyelerimiz ile her zaman doğru sonuca ulaşabileceksiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

mouse lara bu kadar fazla para vermeye değmez logitech mx 518 kullanıyorum oldukça memnunum tavsiye ediyorum. g8 ile arasındaki tek fark ağırlık ekleme çıkarma olayının olmaması eğer mx518 im bozulursa kesinlikle bitane daha alıcağıma eminim

Logitech G9(fare) ve G15(klavye) çok süper ikili olur kullanmak isterim:)

oyuncuların spider platformuna yönelmelerinde fayda var. anakart-işlemci- ekran kartı üçlemesi birlikte satıldığı için yüksek uyumluluk ve düşük maliyet sunuyor

o kadar pahalı mouse klavye alcağıma daha iyi ekran kartı alırım

yazıya monitör de eklenmesi daha iyi olurdu...

ewt abi mouse ve klavye bana da pahalı gedi valla benim klavyem 10 ytl ama her türlü oyunu keyif içinde oynuyorum bence kalvye mouse biraz saçma olmuş

Logitech bu işin erbâbı ama fiyatları biraz tuzlu, şahsen ben o klavye ve fareye o parayı vermem, değişik kalitede alternatifler var, geriye kalanla da bilgisayarımda yükseltmeler yapardım.

bence ekran kartı 1 mb olan bır ıslemcının bıle bu gunku en son cıkan ekran kartı ısteyen oyunları calıstırması gerekıyor cunku kullanabılecegı fızıksel bellek yeterınce derın

of mouse ve klavye ne onlar ben onun fıyatına gforce 8800 alırım daha ıı ben mausem den menmunum g6

klavye ve mausa o kadar para vermek saçmalık olur sonuçta bi oyun ama bi oyun içinde değmez normal klavye mauslarda işinmizi cok rahat görür ayrıca bir ekran kartı içinde o kadar para verilmez ona verilecek paraya ikinci bir bilgisayar kasası alınır.

Ben bahsettiğin markanın Navigator 535 adında mouse'unu kullanıyorum, ve diğer arkadaşların da dikkatine, şu ana kadar oyun faresi olarak görebileceğiniz en kaliteli ve en ekonomik ürün.
Genius hem kalitede hem fiyatta logitechi ezmiş geçmiş durumda

bende 1 gb ekran kartı var her oyunuda çalıştırıyo klavyeye bencede o kadar para vermeye gerek yok iyi oyun oynayan her türlü klavyede oynar... işmlecide parfk etmiyo fazla kimi amd daha iyi oynar diyo kimisi intel diyo ama fark etmez 2 Ghz üstünde almanzı tercih ederim...

klavyenin etkisi büyük bence bu işe kafa takıyo ve oyun üzerinde biraz fazla zaman harcıyosanız sizin için ergonomik ve iyi bi klavye işinizi daha iyi görür !

OYUN KONUSUNDA TEREDDÜTÜM VAR AMA :Ben ASUS K61IC210DV modelini aldım. Özellikler Dual Core T4300 (win 7 ,64 bit) , Ekran kartı paylaşımsız 1gb NVIDIA , 3 GB Ram sizce bu bilgisayar son çıkan oyunları takılmadan sorunsuz oynatır mı?

ASUS K61IC210DV yi değerlendirecek bilen arkadaslar fikirlerini (ogr.kaya@hotmail.com) adresine zahmet olmazsa yazabilirler mi?

YA BEN YENİ PC ALICAMDA BÜTCEM 1000-1250 TL ARASI BANA NASIL BİR PC ÖNERİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir