Oyunlarda nasıl hile yapacağınızı bilin!

Oyun dünyasında yaratıcılık bitmiyor. Oyun püf noktalarını güzellerden duymak ister miydiniz?

Oyunlarda nasıl hile yapacağınızı anlatıyorlar!

Yaratıcı bir servis. İtiraf edin. Oyunlarda bir yerde takıldığınızda püf noktaları, sınırsız cephane, ölümsüzlük gibi seçenekleri kullanarak hile yapmak hoşunuza gidiyor. En azından bitiremeyeceğiniz oyunları bu şekilde bitirme ihtimaliniz doğuyor.

Peki bu püf noktalarını nasıl buluyorsunuz? Ya Türkiye'nin en iyi oyun dergisi Level okuyorsunuz, ya da Internet'te Google araştırmalarına başlıyorsunuz. Peki popüler oyunlarda nasıl hile yapılacağını gösteren özel bir TV programına ne dersiniz?

Internet üzerinden http://www.spike.com/group/hotchicks adresinden erişebileceğiniz "Hot Chicks With Cheat Codes (Hile Kodlarını Veren Fıstıklar)" web sayfası oyunseverler için hem göze, hem kulağa hem de reflekslere hitap ediyor. Sitede (adından da anlaşılabileceği gibi) oyun kodları birbirinden güzel bayanlar tarafından akıcı ve eğlenceli bir anlatımla sunuluyor. İpucu verilen oyunlar arasında Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, MotorStorm, Marvel: Ultimate Alliance, Grand Theft Auto III gibi başlıkları sayabiliriz.
Meraklısı için, bir göz atmak gerekli!

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

size tavsiyem hiiç kodlarla uğraşmayın. artmoney diye bir program var. belirli sayıları filtreleye filtreleye sonunda o bilgiyi tutan RAM adresine erişip istediğiniz sayıyla değiştirebiliyorsunuz. Kodu olmayan oyunlar için birebir. Para, can vs gibi durumlarda çok kullanışlı. Ayrıca flash oyunlarında da aynı şekilde kullanabiliyorsunuz

Yaratıcılıgın sınırı yok tabi :)

hemen siteye giriyom. :Q

Siteyi Ziyaret Ettim Gerçekten Güzel uygulama :D

hotforwords.com gibi bişey oda ingilizce öğretiyo kadın kelimelerin nerden geldiğini falan ama hatunu görme :$

Cheat Engine size tavsiye ederim profesyonel bir RAm adres değiştirici/düzenleyici.

ah bide türkçe konuşsalar süper olacak ama genede iyi:D

O bizi görecek mi?

knıght onlıne oyununa bi hile yapında gorelım lütfen bunu yapmak içinde programlamayı çok iyi bilen yazılımı cok iyi bilen oyun tasarımını cok iyi bilne birileri olması lazım deilmi sizcede sizin babanızın oglu bunları biliyormu !!!

ben biliyom mesela :)))) ne işi var bunun dersenız burda geçerken ugradımda :D:D

warrockun hilesi ne

Game of war yamasi var mi lutfen soyleyin şitim bu oyunda saldir yemekten ya

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir