Oyunlarda takılanlara "resmi hileler" geliyor

Oyun oynarken hile yapmak yepyeni bir boyut kazanıyor: Hangi oyun devi hileleri "resmileştirdi"?

Oyunlarda takılanlara "resmi hileler" geliyor
Yeni karar ilk önce New Super Mario Bros'ta uygulanacak

Nintendo oyuncuların zor oyunlardan sıkılıp oynamayı bırakmasının önüne geçmek için oyunlarına hile modları eklemeye başlayacak. Tecrübeli ve zorluktan hoşlanan oyuncuların pek umursamadığı bu haber, oyunlarla Wii ile tanışan ve güçlük çeken oyuncular için güzel bir gelişme.

Japonya'daki kaynaklara göre Nintendo oyunlarına artık gizli hileler değil, açık ve kolayca ulaşılabilen hile modları koyacak. Yeni oyuncuların oyunlara alışmasını sağlamayı hedefleyen uygulama ne derece tutacak hep beraber göreceğiz.

Ölümsüzlük ve sınırsız cephane hilelerinden ziyade, oyuncuları içinde kayboldukları veya çıkışı bulamadıkları bölümden kurtaracak olan hileler konulacak. Yeni hile modlarıyla oyuncular takıldıkları bölümleri direkt geçebilecek. Bu hile modlarını içerecek ilk oyunun, bu senenin sonlarında çıkacak olan New Super Mario Bros olması bekleniyor.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

imam böyle yaparsa vay cemaatin haline..

ben warrock diye tahmin etmiştim.oyun hilesiz oynanmıyor

Bölüm atlama hilesi olursa o bölüm nasıl olduğunu göremeyiz ki.Zaten gizli hile filan da kalmadı.Aratıp google oyunun hilesini veya trainer'ı bulunabiliyor artık.Tabi pc oyun olunca daha kolay oluyor.

bikaç oyun var daha böle...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir