Özel bir IE 11 sürümü geliyor!

Microsoft, IE8'den bir türlü vazgeçemeyen bu kullanıcı grubuna özel bir IE 11 geliştiriyor!

İş dünyası için özel sürüm IE 11!

Microsoft, iş dünyasına özel bir IE 11 sürümü hazırlayacağını duyurdu.

İş dünyasında hala en yaygın kullanılan tarayıcı IE8. Bunun sebebiyse IE8'in, iş dünyası için önemli olan bazı uygulamaları destekliyor olması. Microsoft da bu talebi göz önüne alarak, IE8 ile uyumlu yeni bir IE 11 modu geliştirecek. Bu sayede iş dünyasındaki kullanıcılar IE 11'i gerektiğinde IE8 gibi çalıştırabilecekler ve ihtiyaçları olan uygulamalara ulaşabilecekler.

Microsoft bu sayede IE8 ile çalışmayan Office 365 ve Office 2013 gibi ürünlerinin satışını da arttırabilecek zira iş dünyasında IE11'e geçiş arttıkça bu yeni ofis yazılımlarına geçişteki tereddüt de ortadan kalkacak. Fakat şimdilik IE11 Enterprise modun geliştirilmesi düşünce aşamasında duruyor ve piyasaya çıkacağı zaman da henüz belli değil ancak Microsoft'un iş dünyasındaki müşterilerini kaybetmemesi için elini çabuk tutması gerekiyor.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Aynen bu yolda devam etsin. 3-5 tane intranet application kaldı ie otomasyonu kullanan ve mecbur ie çalıştıran. Onların developer ları da basacak kalayı chrome a geçecek. Bundan 3 sene sonra ie deyince millet o neydi ki diyecek :D

XP'yi de destekleyecek mi?..

xp için son durak ie8 adamlar ne yapsın?

ie denen çöpü niye kullanmak isteyelim ki?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir