Özel dosya: Mayıs - Haziranın en iyi oyunları

CHIP Download Mayıs ve Haziran ayında çıkan ve çıkması beklenen oyunları özel bir dosyada topladı...

Özel dosya: Mayıs, Haziranın en iyi oyunları

Oyun dünyasında fırtına devam ediyor. Yazın sıcak ayları başlamadan önce oyun dünyası ısınmaya karar verdi anlaşılan. Bir çok oyunseverin yaz tatilini bol bol oyun oynayarak geçireceğini düşününen oyun firmaları üretime hız vermiş durumdalar. Mayıs ve Haziran ayında piyasaya çıkan ve çıkması beklenen oyunlar oldukça etkileyici.

Özel dosya: Mayıs ve Haziranın en iyi oyunları!

Sizler için hazırladığımız bu özel dosyada Mayıs ve Haziran ayında piyasaya çıkan ve çıkması beklenen oyunlar hakkında ayrıntılı bilgiler içeren fragmanlar bulacaksınız.

Bu yaz her türlü oyun stilini sevenler için bir şeyler var. Street Fighter gibi klasikler tekrar hayat buluyor, tanıdık isimlerin oyunları yapılıyor ve yepyeni oyunlar piyasaya çıkıyor. Sinema filmleri de oyunlara bol bol konu oluşturuyor anlaşılan.

Ne bekliyorsunuz? Hemen özel dosyamızı açın ve kısa bir süre sonra kavuşacağınız oyunların fragmanlarını seyretmeye başlayın!

Özel dosya: Mayıs ve Haziranın en iyi oyunları!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Diablo III nerede kaldı yaw :(

Max Payne 3'ü görürüm umuduyla girdim ama acayip oyunlar keşfetmiş oldum. ÖSS geçtiği zaman çalışmadığım anlarda kendimi oyuna vurmayı hedefliyorum. Sürekleyici oyunların isimlerini aldım PC'me de uygunsa tamamdır. Özellikle I Am Legend'a benzeyen atmosferdeki I Am Alive oyununu merak ettim gerçekten. Farklı bir konsept.

en çok ghostbuster i merak ediyom küçükken çizgi filmiyle büyüdük desem yeridr müziğide süper ayrıca:)

KUMANDASIZ OYUNLAR NE ZAMAN OYNANICAK?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir