Web arabirimli özgür muhasebe: Tekir

Özgür bir ticari otomasyon ve ön muhasebe uygulaması olan Tekir'in 1.2.1 sürümü yayınlandı.

Sadece tarayıcı yeter

Sadece tarayıcı yeter

Tekir ile müşterilerin ve carilerin bilgilerini saklayabilir, yelpazenizde bulunan ürün ve hizmetlere ilişkin stok kayıtlarını tutabilirsiniz. Stoklarınızda bulunan ürünler için alış ve satış irsaliyelerini de Tekir aracılığı ile oluşturmanız ve takip etmeniz mümkün. Stoklarınız için birden fazla depo tanımlayabilir, bu depolar arasında stoklarınızı transfer edebilirsiniz.

Tekir ile kbir kurumun parasal işlemleri de yürütülebiliyor. Kasa tanımlayabilir, tanımlanan kasalarda tahsilat ve tediye fişleri kesebilirsiniz. Ayrıca fatura ve irsaliyelerinizi de Tekir aracılığıyla oluşturabilirsiniz.

Tek gereken bir internet tarayıcısı
Tekir, bir web uygulaması olduğu için çalışmak için sadece bir internet tarayıcısına ihtiyaç duyuyor. Tekir'e yerel ağınızdan ulaşabileceğiniz gibi, eğer isterseniz internet üzerinden de ulaşma şansına da sahipsiniz.

Platform bağımsız bir ürün olan Tekir, bu sayede donanımdan, işletim sisteminden, veritabanından ve kullandığınız internet tarayıcısından bağımsız olarak çalıştırılabiliyor. Birbirinden farklı platformlar üzerinde çalışan sistemler aynı anda Tekir'i ağ üzerinden kullanabiliyor. Yazılımı geliştirine Uygun Teknoloji'nin önerdiği platform ise Linux ve tarayıcı olarak Firefox. Tekir'in ayrıca Windows işletim sistemi için de özel olarak hazırlanmış bir sürümü bulunuyor.


Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

linux yaaa..bu tür işe yarayacak programlar açık kaynak olarak yazılıp dağıtılırsa windows tarihinin en büyük çöküşünü yaşayacak dmeektir...:D

indirebilenler için güzel olsa gerek ;)

böyle bir uygulamayı aslında windows a uyarlamaya çalışıyordum linux a yapmışlar bizde ozaman windows a yaparız :D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Sadece tarayıcı yeter
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir