Panasonic'ten Türkiye'de 3D şovu!

Türkiye mayıs ayında Panasonic 3D teknolojisi ile boyut atlıyor! İşte yeni gelen 3D ürünler...

Panasonic, VIERA NeoPDP Full HD 3D TV VT20 televizyon serisiyle 3D sektörüne ağırlığını koyuyor. Serinin 103 inçlik dev modeli 8 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında Capacity'de ve 6 Mayıs-12 Mayıs tarihleri arasında Cevahir'de sergileniyor.

Türkiye'nin 3D heyecanında yeni bir dalga yaratan Panasonic, VIERA NeoPDP Full HD 3D TV'nin 50 ve 65 inçlik modellerini mayıs ayında Türkiye pazarında satışa sunuyor.

Panasonic'in VIERA NeoPDP Full HD 3D TV VT20 serisinden 50 inç televizyon, DMP-BDT300 3D Blu-ray oynatıcı ve iki adet film ve yine iki adet 3D gözlükten oluşan kapsamlı özel ürün paketi dikkat çekiyor.

Panasonic Elektronik Satış A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Shigeo Suzuki, Panasonic'in 3D hamlesiyle ilgili olarak şu yorumu paylaşıyor: "Panasonic olarak uçtan uca çözümlerimizle 3D alanına sürekli katkıda bulunuyoruz. 3D formatında içeriğin çoğalıp yaygınlaşması için Hollywood Laboratuarlarımızda kapsamlı projeler yürütmenin yanı sıra 2010 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları'nın 3D çekimleri ve 2010 Fransa Açık Tenis Turnuvası'nın 3D yayınlanması gibi çalışmalarla değer yaratıyoruz. Küresel başarılarımızı Türkiye ile de paylaşmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz."

İşte ürünler ve fiyat

Panasonic VIERA NeoPDP Full HD 3D TV VT20, 3D'nin yanı sıra iki boyutlu görüntülerde de yüksek kalite sunuyor. Metalik tasarımlı Panasonic VIERA NeoPDP Full HD 3D TV VT20, ultra-modern ince gövdeye sığdırılmış ileri teknoloji ile dikkat çekiyor.

600 Herz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro
, 1080 satırlık hareketli görüntü çözünürlüğü ve Infinite Black Pro (5.000.000:1'in üzerinde doğal kontrast) özellikleri sayesinde izleyiciye yüksek kalite sunuyor.

Panasonic'in 3D keyfini evlere taşıyan ürün kombinasyonu,(Panasonic'in VIERA NeoPDP Full HD 3D TV VT20 serisinden 50 inç televizyon, DMP-BDT300 3D Blu-ray oynatıcı ve iki adet film ve yine iki adet 3D gözlükten oluşan kapsamlı özel ürün paketi) mayıs ayında KDV dahil 7.999 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketicinin beğenisine sunulacak.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu 3d olayı artık fazla baymaya başladı; avatardan önce nerdeydi bunlar, bi filmin ardından 3d yeniden favori olmaya başladı...

Kulağa çok güzel geliyor ama fiyatı duymaya korkuyorum :D

samsung da vitrine çıktı ama fiyat çok pahalı .bide anladıgım bişey var 3d izleyebilmek için 3d film vs bulmak çok çok zor .hele tv yayını bildigim kadarıyla yok daha .

samsung 60" 3d led 9000tl

ayrıca samsung 2d yayınları 3dye çevirebildiğini iddia ediyor.

arkadaşlar power dvd 10 normal bir dvd yi 3d ye çevirebiliyor, iz3d isimli ücretsiz yazılımda 2006 tıdan sonra yapılan neredyse tüm oyunları 3d ye çevirebiliyor...neden tv lerde bulunan yazılımlar bu işi yapamasın... ben laptoptan 3d ye cevırdıgım filmi normal tv ye vererek veya pc`me kurdugun yazılımlada oyunlarımı 3d zevkı ıle oynayabılıyorum...hemde karton 3d gozluk ıle ( natıonal dvdsi ile verılmıstı ) aslında cok zor bırsey degıl bu teknolojı ıle 3d ye cevırmek sadece bıraz para kazanmak ıcın bol bol süsleyıp reklam yapıyorlar...plazma,lcd,led ve 3d ledlerde kısa bır sure sonra dıgerlerının kaderını paylasır = )
sevgıler saygılar Hakan = )

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play