Panda yeni güvenlik yazılımını ortaya çıkardı

Panda, sanal ortamlara bulut güvenliğini getiren yeni çözümünü tanıttı! İşte o yazılım...

Panda Virtual GateDefender Performa'yı duyurdu

Panda Security VMWare sanal ortamlarına bulut güvenliğini getiren yeni çözümü Panda Virtual GateDefender Performa'yı duyurdu.

Panda Security Türkiye distribütörü Avtürk'ün ürün müdürü Okan Horasan yaptığı açıklamada; Panda Virtual GateDefender Performa'nın, firmaların, aynı özelliklere tekabül eden geleneksel çözümlere göre büyük ölçüde maliyet avantajı elde etmesini sağlayan bir çözüm olduğunu belirtti.

Bu çözüm, hibrit bulut güvenliği sayesinde, bütün internet tabanlı zararlılara ve istenmeyen postalara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayadığını belirten Horasan aynı zamanda verimsiz ya da potansiyel tehdit içeren web aktivitelerini de engelleyerek koruma kapasitesini arttırdığını ve kaynak kullanımını azalttığını söyledi.

Efektif bir şekilde sanallaştırılmış VMWare çevrelerini kullanıcılarının altyapısına entegre ederek iyi korumayı optimum fiyata sağlıyor. Kolay yüklenimi ve yönetimi sayesinde kullanıcılara; verileri üzerinde, web aktiviteleri üzerinde, çalışan verimliliğinde ve iş kaynaklarında kontrol imkanı sağlayan bu çözüm, 50-10000 kullanıcı arası şirketler için ideal bir çözümdür.

Panda Virtual GateDefender Performa çözümünü kullandığı hibrit bulut yapısı, özel bir ağ üzerinde ürüne servis sağlayan özel bulutla, hem küresel ağa hem de özel buluta servis sağlayan genel bulutun birleşimidir(Collective Intelligence). Bu sayede kullanıcılar,Collective Intelligence ile gerçekleştirilen gerçek zamanlı bağlantı sayesinde bulutun bütün bilgi potansiyelinden yararlanabilirler. Bu otomatik sistem; tarayarak, analiz ederek ve sınıflandırarak Panda antimalware laboratuvarlarına her gün gelen 73.000 yeni zararlı çeşidinin %99,4'ünü tespit edebiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

yani yanlis anlasilmasin Microsoft sirketini komple calisaniyla tutup turklerin eline verseniz is yapmaz batar o sirket...

katılmıyorum size .1 türk türkiye değil dünyaya bedeldir ..

bu ezilmişlik ruhundan çıkın artık....türkler amerikada büyük işlerin ve keşiflerin tıpta bilimde öncüsü ama malesef ülkemizde bu kıymetlerin değeri bilinmiyor..bizde tutturmuşuz elin adamı yapmış abi ...süper..bizimkiler eldeki imkanlarla mucize yaparlar eleştiren eleştirene kimsede destek çıkmaz...
bize köstek biziz destekte biziz..kendimizi tekmeledik yıllarca el yapmış diye artık o devir kapandı...

yukarıda yazan yazı ile ne alaka yazdıklarınız anlaşılmıyor yazıda bulut teknolojisi ve sanallaştırmanın birleştirilmesi ile ortaya çıkan yazılımdan bahsediliyor siz gitmiş yok 1 türk yok amerika yazı yazmak
için yazıyorsanız hiç yazmayın gereği yok.

bu yazılımın şimdiye kadar hep donanımsal modelleri vardı ve donanımsal modülleri çok başarılıydı. yazılımsala dökmeleri ne denli mantıklıdır tartışmaya açık sonuçta yazılımsal çözümlerin gücü asla bir donanımsal çözüm kadar olamıyor.

Panda'nın 2011 ve 2012 sürümleri bilgisayarı çok kasıyor, donma ve kilitlenmeler yaratıyor. Panda'nın bulut sürümleri nasıl, belki onlar daha hafif olabilirler. Deneyen var mı acaba?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost