Panik Butonu ile patrona yakalanmaya son!

Chrome tarayıcısına ekleyeceğiniz bu küçük Panik Butonu, sizi "büyük bir dertten" kurtaracak!

Panik Butonu ile patrona yakalanmaya son!

İş yerlerinde çoğu zaman çalışıyor olsak da ara sıra sosyal medya hesaplarımızı takip edip, haber sitelerini ziyaret ederek kafa dağıtma ihtiyacı hissedebiliyoruz. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu molalar sırasında patrona yakalanmamak! Zira işinizi savsakladığınızı düşünebilir...

Ev veya işyerinizde internet üzerinden sörf yaparken tarayıcılarınızda açık olan web sayfalarının başkaları tarafından görülmemesini isteyebilirsiniz. Chrome web taratıcısına entegre edeceğiniz "Panik Butonu" bu tür durumlar için en büyük yardımcınız olabilir.

Chrome Web Mağazası üzerinden tarayıcınıza indirebileceğiniz "PanicButton" eklentisi, tek bir tuşla tüm sekmelerin gizlenip daha sonra geri yüklenebilmesini sağlıyor. Dilerseniz bu özelliği parola koruması altına da alabiliyorsunuz.

Eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra sağ üst köşede kırmızı ve üzerinde ünlem işareti olan bir buton beliriyor. Bu panik butonunun üzerine tıkladığınızda açık olan tüm sekmeler gizleniyor.

Aktif durumdayken yeşil renge dönüşen Panik Butonu için dilerseniz bir klavye kısayolu da ayarlayabilirsiniz. Eklenti varsayılan klavye kısayolu olarak F4 tuşu ayarlanmış şekilde kuruluyor. Siz daha sonra dilediğiniz tuş kombinasyonunu seçebiliyorsunuz...

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Mozillada yıllardır olan eklentilerin biraz gelişmişi gibi duruyor :)

hiçbi patron okumasın bu haberi :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir