Paranızı hak eden 4 harika Android uygulaması

Bu 4 harika uygulamaya ödeyeceğiniz birkaç TL, sizi hiç pişman etmeyecek!

Paranızı hak eden 4 harika Android uygulaması!

Google Play'deki kaliteli uygulama sayısında, birkaç sene öncesine kıyasla önemli bir artış var. Bu ise tam ihtiyacınız olan bir aracın, bazen derinlerde gömülü kalabilmesi anlamını taşıyor.

Bir uygulamanın ücretli olması, onun bu parayı hak ettiği anlamına gelmiyor. Peki hangisi, cebinizden çıkaracağınız birkaç TL'yi son kuruşuna kadar hak ediyor? İşte satın aldığınıza hiç pişman olmayacağınız, her zaman kullanacağınız 4 Android uygulaması.

Swype (1 dolar)

Android'e adımını yeni atan Swype, çizerek yazma işlevini en iyi yerine getiren klavyeler arasında. Türkçe dil desteğine sahip uygulama, kısıtlı bir süre için sadece 0.99 dolara satılıyor.

Swype'a benzer işlevler sunan SwiftKey (4 dolar) gibi güçlü alternatifleriniz de var. Ancak yazı yazarken en sorunsuz deneyimi Swype'ta yaşadığımızı söylemeliyiz.

Nova Launcher Prime, Tasker ve fazlası

Nova Launcher Prime (4 dolar)

Kaydırılabilir dock, özel uygulama listesi, sınırsız sayfa kaydırma ve fazlası, Nova Launcher'da var. Nova'nın Prime sürümünü satın alırsanız "drawer grupları" (uygulamaları uygulama listesi içinde klasörler halinde organize etmenizi sağlıyor), parmak hareketleri, uygulama gizleme, okunmamış mesaj göstergesi ve fazlasını elde edebiliyorsunuz. Kısacası Nova Launcher Prime, Google Play'de bulacağınız en güçlü launcher'lardan.


Tasker (3 dolar)

Bir otomasyon uygulaması olan Tasker sayesinde farklı görevlerin otomatik olarak yerine getirilmesini sağlayabiliyorsunuz. Görevleri belirli etkinliklere (telefonunuzu yüz üstü koymak gibi) veya belirli bir zamana bağlayabiliyorsunuz. Gerçekleştirebileceğiniz eylemler arasında telefonunuzun sesini kapatmaktan, bir uygulamayı çalıştırmaya, Wi-Fi'ı açıp kapatmaktan cihazı yeniden başlatmaya birçok seçenek var.

Tasker'ın ücretsiz bir sürümü yok, ancak size düzinelerce tetikleyici ve gerçekleştirebileceğiniz yüzlerce eylem sunduğunu söyleyelim. Döngüler, değişkenler ve koşullar gibi gelişmiş ayarlar da Tasker'ın güçlü özellikleri arasında.


Titanium Backup Pro (4.94 dolar)

Titanium Backup, Android'deki en tanınmış yedekleme uygulamalarının başında geliyor. Ücretsiz sürümü, size pek heyecan verici olmayan standart işlevler sunuyor. Ancak Pro sürümünü satın aldığınızda her uygulamayı birden fazla kez yedekleyebilme, uygulamayı dondurabilme (gerçekten kaldırmadan çalışmasını engelleme ve gizleme), zamanlanmış yedeklemeler, buluta yedekleyebilme, şifreli yedekler gibi birçok ek işleve kavuşuyorsunuz.

Harika bir yedekleme uygulaması olan Titanium Backup'u root'suz bir cihazda kullanamayacağınızı hatırlatalım.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

iPhone için de benzer bir haber bekleriz.

Ama swype zaten Android ile beraber gelmiyor mu?

ilk defa paralı uygulama aldım :D :D tasker ı yüklüyorum şuan

apkmania akar..

Titanium Backup son kuruşuna kadar hakediyor.

PowerAmp, android tutkunu audiophilellerin vazgecilmezi..Hayatim boyunca parasini vererek kullandigim tek yazilim.

Swype bende önceden yüklenmiş olarak var. Ücretli olduğunu bilmiyordum. :)

70 oyun 60 tane uygulama var ve hiçbirine para vermedim.....

Ben şimdiye kadar hiçbir uygulamaya para vermedim çoğu ihtiyacımı karşılıyor playstore ücretsiz seçenekleri. Bence gerek de yok para vermeye.

Bu para verenlerin akli nerede :) play store daki ucrretli oyun vs ne warsa ucretsiz olarakta bulabiliyosunuz paraniza yazik.

Bu para verenlerin akli nerede :) play store daki ucrretli oyun vs ne warsa ucretsiz olarakta bulabiliyosunuz paraniza yazik.

android ve parayı haketmek? lütfen dalga geçecek başka şeyler bulun......

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir