Paraşüt, en iyi startup'lar arasında!

Paraşüt, Wired Dergisi'nin seçtiği en iyi startup'lar listesinde!

Paraşüt, en iyi startup'lar arasında!

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilen web tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, Avrupa'nın 5 yıldır en iyi startup şehirlerini araştıran Wired dergisinin, şehirlere göre sıralanan Avrupa'nın ilk 100, Türkiye'nin ilk 10 startup şirketleri listesinde yerini aldı.

Liste, şirketlerin pazar büyüklüğü ve hacminden çok, yerel pazarda "en çok konuşulan markalar" göz önüne alınarak oluşturulmuş.

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı:

"Dünyanın en prestijli teknoloji dergilerinden Wired'ın 'Europe's 100 Hottest Startups' listesinde Avrupa'nın ilk 100, Türkiye'nin ilk 10 şirket arasında yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Bu bizim için büyük bir başarı ve motivasyon kaynağı oldu. Büyüyen genç ve dinamik ekibimizle, başarılarımızı hızla arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ne yazık ki 3-5 finans firmasının kullanabileceği bir uygulama. zira türkiyede e faturayı ancak e fatura kullanan bir firmaya kesebiliyorsunuz. bunuda kullananlar dev firmalar. vatandaşa yayılmadığı için adını hep duyup varlığını göremeyeceğimiz bir proje. umarım halka yaymanın bir yolunu bulurlar

şu e-fatura çıksa da, mali müşavirlere yedirdiğmiz paradan kurtulsak.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir