Paraşüt'ten e-Fatura hizmeti

Paraşüt'ten küçük işletmelere ücretsiz e-fatura gönderme ve alma fırsatı.

Paraşüt'ten e-Fatura hizmeti

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını verimli yönetebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen web tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, e-Fatura hizmeti sunmaya başladı. İşletmelere maliyet avantajı sağlayan e-Fatura hizmeti, aynı zamanda fatura yazdırma, kurye ile gönderme ve takip sürecini ortadan kaldırarak operasyonel verimliliği de artırıyor.

Paraşüt kullanıcıları, herhangi bir teknik entegrasyon çalışmasına gerek kalmadan Paraşüt'ün kullanıcı dostu arayüzüyle kolayca e-Fatura gönderip almaya başlayacak. Küçük işletmelerin bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun fiyat ve paketlerle sunulan e-Fatura hizmetinden yararlanmaya başlayan ilk 1000 kullanıcı, kampanya kapsamında 2015 yılı sonuna kadar ücretsiz e-Fatura gönderip alabilecek. 

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı:

"Paraşüt olarak, finansal kontrol paneli niteliği taşıyan uygulamamızda; fatura yazdırma, kredi kartı ile online tahsilat ve cari hesap yönetimi gibi temel finansal hizmet ve bilgileri gerçek zamanlı ve kolay anlaşılır şekilde sunuyoruz. Nisan 2015 itibariyle kullanıcılarımıza e-Fatura hizmetini sunmanın gururunu yaşıyoruz. Uygulamamızı, müşterilerimizden gelen talepler ve yeni teknolojiler doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost