Pardus 2007' ye son adım atıldı

Pardus 2007' ye son adım atıldı. Pardus 2007 RC (Sürüm Adayı) sunuculara yüklendi.

Pardus 2007 sürümü için artık son günler... Geliştirici ve kullanıcıların denemesi için sürüm adayları Pardus 2007 RC ve Pardus 2007 Çalışan CD RC dosya sunucularında yerini aldı.

PARDUS 2007 KURULAN CD İNDİRME LİNKİ :
ftp://ftp.pardus.org.tr/pub/pardus/kurulan/2007-RC/

PARDUS 2007 ÇALIŞAN CD İNDİRME LİNKİ :
ftp://ftp.pardus.org.tr/pub/pardus/calisan/2007-RC/

Cenk Yapıcı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

yaşasın türkün gücü

bi defa linux kurmayı denemiştim ama başarızsızlıkla souçlanmıştı sebebini bilmediğim şekilde görüntü alamamıştım buda yetmez gibi disklerimdeki herşeyden olmuştum denemeyi çok istiyorum ama şu anda kullandığım bilgisayarda mümkün değil..

Herkese söz veriyorum.Şu Pardus'un tam sürümü çıksın vallahi de billahi de şu hantal Windows'un yerine onu kuracağım.Ne kardeşim bu yahu.Kayıt defterini temizle, dağılmışmış diski biirleştir, gereksiz dllleri temizle, açık portları kapat, antivirüs kur, antispyware kur, firewall kur.Yzık günah uğraştığım vakte.Çok şey istemiyorum ki makinemden, rahat rahat DevC++ 'ımda progarmlşarımı geliştireyim, müziğimi dinleyip filmimi indireyim, eMule'umu çalıştırıp nette dolaşayım.Bunun için bu kadar dert çekmeme değer mi ? Çıksın pardus arkadaşlarıma da hediye edip edip kuracam.Yaşasın Pardus, yaşasın özgürlük !

Arif Şeftali

Ocak 2007'de hediye olarak vereceğiniz, "Pardus2007" Tam sürüm olarak mı verilecek.Lütfen bu konuda beni bilgilendirir misiniz?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir