Parkorman'da Festival

Patlican'a üye 350 çift Parkorman'da gerçekleşecek olan Masstival 2007'ye gidiyor...

İlki bu yıl 14-15 Temmuz 2007 tarihinlerinde Parkorman'da gerçekleşecek olan Masstival 2007'de Patlican'lılar kendi alanlarının en iyi yıldızlarını dinleyecek ve yine ilk kez Parkorman'da kamp yapma olanağına sahip olacaklar.

Echoes Production tarafından Avrupa'daki festivallerden farksız bir etkinlik olarak tasarlanan Masstival 2007'de, geçtiğimiz aylarda yeni albümü "The Best Damn Thing"i piyasaya süren Kanada'lı Avril Lavigne'nin yanı sıra 1 Mayıs 2007 tarihinde kariyerinin 9. albümü olan "American Doll Posse"yi piyasaya süren Tori Amos dünya turnesi kapsamında grubuyla Parkorman'da sahne alacak.

Patlican üyesi yenilikçi gençler, Soul ve R&B'nin dünyadaki en iyi temsilcilerinden Lauryn Hill, İrlanda'lı aykırı ses Sinead O'Connor, Kanada'lı ünlü rock yıldızı eski skid row vokali Sebastian Bach, Amerika'lı alternatif müzik topluluğu Cake, İrlanda'lı grup The Answer, Polonya'lı Riverside ve İsveç'in yükselen yıldızlarından Paatos grubunu Masstival 2007 kapsamında yakından izleme fırsatı bulacak ve unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşayacaklar.

Yabancı konuklarının yanı sıra Levent Yüksel, Volkan Öktem ve Ant Şimşek'ten oluşan Sıfır KM, ilk albümlerini geçtiğimiz günlerde piyasaya süren Üçnoktabir, Özge Fışkın ve Malt; ve ülkemizin sevilen gruplarından Çilekeş, Cem Adrian, Turgut Berkes, The Climb, Pinhani ve Portecho da Masstival 2007'de sahne alacaklar.

Patlican'a ücretsiz üye olmak için tek yapılması gereken www.patlican.com.tr'yi ziyaret etmek ya da KAYIT yazıp boşluk bırakarak ad, soyad, plaka kodu, doğum yılı ve cinsiyet bilgilerini 4362'ye SMS ile göndermek...

Ayrıntılı Bilgi İçin
www.patlican.com.tr

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

nasipse bu pazar caz festivali için ist e gidicem. şimdilik başka konser düşünmüyorum

Avea hep turcell'i taklit ediyor.Masstivalmış peh!

Gitsek güzel olur ama.

üye olduk kabul edilirsek gideriz

ben sadece avril için gitmek isterdim ama...

Sen de yorum yaz