Patent savaşlarında geri adım!

Patent savaşlarında Apple'ın salladığı son yumruğun ardınan Samsung'un hamlesi herkesi şaşırttı!

  • Gökay Özbudak
Samsung davasını geri çekti!
Samsung daha fazla odaklanmak istiyor...

Sizlere Samsung ve Apple arasındaki suların durulmadığını ve iki firma arasındaki patent savaşlarının nasıl kızıştığını önceki haberlerimizde anlatmıştık. Ancak Bloomberg'in haberine göre, Perşembe günü Samsung sessiz sedasız Apple'a karşı açtığı bir patent davasını geri aldı.

Samsung'un patentini elinde bulundurduğu özelliklerin, iPhone ve iPad'de kullanıldığını iddia etmiş ve dava Amerika'da açmıştı. Samsung'un bu kararı almasındaki sebep olarak daha önceden açmış oldukları patent davalarına daha iyi odaklanabilmek gösteriliyor.

Samsung konuşmacısı Nam Ki Yung, ürünlerini savunmaya ve korumaya devam edeceklerini belirtirken, iki dev arasındaki patent savaşlarının nereye gideceğini kestirmek zor gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

apple ı sevmem ama kendimi apple nin yerine koyduğum zaman burada samsung ayıp ediyo gerçekten bu kadar da taklit edilmez ki

apple ı sevmem ama kendimi apple nin yerine koyduğum zaman burada samsung ayıp ediyo gerçekten bu kadar da taklit edilmez ki
............
Düşüncene saygı duyuyorum, ancak Samsung'un hiç bir modeli bana IPhone'u çağrıştırmıyor, uzaktan yakından ilgisi bile yok, ben öylesine bakınca bile Samsung'u hemen tanıyorum, çünkü yıllardır oluşmuş bir çizgisi var, IPhone bana çok itici, Samsung ise çok sevimli geliyor. Apple haksız bence.

bizden neden samsung gibi bir dev çıkmaz ki sanki.. kore yapabiliyorsa biz de yapabilmeliyiz abi, neyimiz eksik :/

Sen de yorum yaz

 



CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost