Patronunuz bu işi sevmeyecek!

Patronunuza öfke mi duyuyorsunuz? Ona söylemek istedikleriniz mi var? Bu site tam size göre!

Patronunuz bu işi sevmeyecek!

Çalışanlar üzerindeki baskının yüksek olduğu iş ortamlarında bir konuyu üstünüze yapıcı bir biçimde açıklamanız bile zor olabilir. Ancak Tell Your Boss Anything adındaki web sitesi, bu işi biraz olsun kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Öneri kutusunun bugünkü sürümü olan Tell Your Boss Anything ile çalışanlar, geri bildirimlerini isimsiz olarak müdürlerine gönderebiliyorlar. 20 dolar karşılığında bir hesap satın alabilen müdürler, hizmeti kullanmak üzere çalışanlarını davet edebiliyorlar. Hizmet, kötüye kullanmayı engellemek üzere bir takım filtreler içeriyor. Sitenin kurucusu Tom Williams, hizmetin zamana ofisin içerisinde ne olup bittiğini gösteren bir kaynağa dönüşeceğini söylüyor.

Williams, önümüzdeki haftalarda siteye yeni işlevler ekleneceğini, bu işlevlerin "hangi sorunlar en çok geri bildirim alıyor?" sorusunun etrafında toplanacağını söylüyor. Hizmet isimsiz olarak çalıştığından birkaç düzine çalışandan fazlasına sahip iş yerleri için öneriliyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

iceriginde baska neler var bilemicem ama sırf isimsiz gonderim icinde 20 dolar fuzuli. illa isimsiz yollayayacam diyen kisi sahte bir mail hesabiylada yapabilir bunu

@21 Ağu 2012 09:09 Çalışanlar bir hesap almak için 20 dolar ödemiyor.Sadece patronlar şirket için bir hesap alıyor.Sonra çalışanlar davet alıyor ve hizmetten bedava yararlanıyorlar.Yani buradaki şey şirket için patronun bir öneri kutusu satın alıp çalışanların bundan yararlanması gibi bir şey oluyor.

iş yerinde ispiyonculuğu dedikoduyu yaygınlaştıracak bir sisteme dönüşecek.. demedi demeyin...!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir