Pay2Phone'dan kredi kartıyla ödeme hizmeti!

Tamamı Türk sermeyali ünlü ödeme sistemi, kredi kartıyla ödeme hizmetini yayına aldı!

Kredi kartıyla güvenli alışveriş Pay2Phone'da

Kullanıcılarının isteklerine tüm platformlarda cevap vermek isteyen Pay2Phone kredi kartı ile ödeme hizmetini yayına aldı.

Hizmet yelpazesini sürekli genişleterek sanal alışverişin tüm bileşenlerini bir araya getirmeyi hedefleyen Pay2Phone, kullanıcılarının isteklerine tüm platformlarda cevap verebilmek için kredi kartı ile ödeme hizmetini aktif etti.

Web sitesine kredi kartıyla ödeme alamayan işyerlerine kendi kurduğu alt yapısı ile hizmet vererek satışlarını arttırmasına yardım edecek olan uygulama, özel güvenlik çözümleri sayesinde dijital ürün ve hizmet sektörüne hem kredi kartıyla güvenli ödeme altyapısı sağlıyor hem de kullanıcıların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmelerine olanak sağlıyor.

17 ülkede 4 farklı para birimiyle kullanılan Pay2Phone, kredi kartının yanı sıra 5 bin bayisi ile nakit bakiye yüklemesine de olanak sağlayarak, isteyen kullanıcılarının kredi kartı kullanmadan internetten ödeme yapabilmelerini sağlıyor. Pay2Phone'da kullanıcılar alışveriş için aralarında bakiye transferi yapabiliyor.

Bakiye yüklemede alternatifler sunarak, internette alışveriş yapan kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek bir platformla karşılamak için sistemini devamlı geliştiren Pay2Phone yakın zamanda banka havalesi ve mobil ödeme servislerini de hizmete açacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kısaca Pay2Phone demek istiyor ki türk müşterilerimize kredi kartıyla daha fazla nasıl geçirebiliriz onun hesabını şimdiden tutmaya başladık...

Paypal var. Türk sermayesi olması bir şeyi değiştirmez.

Artık kullanabilirim :)

Sen de yorum yaz