PC'den Bağımsız Skype Telefonu

VoIP telefon üreticisi RTX'in Skype için yaptığı telefon iletişime yeni boyut getiriyor.

  • Recep Baltaş

VoIP telefon üreticisi RTX kullanıcılara kablo veya bilgisayar bağlantısına gerek duymadan Skype görüşmeleri yapabilecekleri Dualphone 3088’i tanıttı. Kullanıcı, telefonu yönlendirici ile ağa bağlıyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak diğer Skype kullanıcılarını veya sabit telefon hatlarını arayabiliyorlar. DUALphone 3088 aynı zamanda renkli ekranlı bir telefon ve 10 saatlik konuşma süresinin yanında 140 saat da bekleme süresi sunuyor. Ürünün fiyatı ise yurtdışında yaklaşık olarak 200 Dolar olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Kızkardeşim yurt dışında Annem ve Babamda bilgisayar kullanmayı bilmiyorlar onlara yılbaşında bu hediyeyi almayı düşünüyorum. Sürekli böyle bir ürün var mı diye nette arama yapmaktan beni kurterdınız. İyiki varsın Chip

skype alma bence msn 8.0 daha güzel tamindirde cep telefonunda msn8.0 var bende bir zamanlar skype kullandım ama msnye çok deişmem doğrusu programı sildim adresim hala duruyo benden söylemesi yinede kendin bilirsin:)

bu telefonu kullanmak için ihtiyacı olan insanlar alır zaten. herkes alacak die bi şart yok.
mesela benim işimi görüyor. bence çok akıllıca. tek sorun benim skype kullanmamam. skype tarzı başka programlar kullanıyorum tamamen ücretsiz. eğer uyumlu ise süperdir. en kötü ihtimalle skype kurarım. onuda skype kullanan kişilerle görüşürüm. yine işimi görür.

Sen de yorum yaz