PC monitörüne farklı bir bakış!

Samsung BX2350 ile dünyaya yeni ve farklı bir açıdan bakın! Boyun ağrısına son...

Samsung, LED monitörlerde standartları yükseltiyor

Tüketici elektroniğinin dünya liderlerinden Samsung'un yeni LED monitör serisinden BX2350, LED görüntüleme sistemlerinde yeni bir dönemin işaretlerini veriyor. Samsung LED 50 ailesinin üyesi BX2350, Full HD 1080p görüntü kalitesi, HD bağlantısı, incecik yapısı ile kaliteli görüntüleri kaliteli bir ortamda sunuyor.

Samsung BX2350 monitörün 2 ms algı süresi, daha hızlı ve daha canlı görüntüleri gerçek kılıyor. İzlediğiniz görüntüler ne kadar haraketli olursa olsun Samsung BX2350 ile kesintisiz, saydam ve berrak izleyebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde film seyretmek, oyun oynamak, internette sörf yapmak çok da keyifli bir hale geliyor. Hiç bir bulanıklık, gölge ve dalgalanma olmadan pürüzsüz ve hızlı görüntüler sunuluyor.

Sıradan monitörlerde rastlayabileceğiniz resim kalitesindeki düşüşlerin aksine Samsung BX2350, geliştirilmiş kontrast oranı ve Mega Dinamik Kontrast özelliği sayesinde sadece ideal ortamlarda değil, karanlık resimlerde de detay kaybına izin vermiyor, canlı ve kristal görüntüler sunuyor.

Boynunuz ve gözleriniz yorulmayacak

Samsung BX2350'nin 'Magic Eco' uygulaması sayesinde artık enerji tasarrufu yapmak çok daha kolay. 4 farklı enerji opsiyonu (yüzde 100, yüzde 75, yüzde 50 ve power-saving off) sayesinde Magic Eco, monitörün parlaklığını otomatik olarak sizin ihtiyacınıza göre ayarlıyor, en ekonomik şekilde izlenmenize olanak sağlıyor.

Mega kontrast oranları, inceliği, tasarımı ve enerji verimliliği ile yeni Samsung BX2350, en parlak ortamlarda ve yetersiz ışıkta bile görüntülerin tüm detaylarını koruyarak mükemmel bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. BX2350'nin akıllı zamanlama özelliği sayesinde de monitörünüzün otomatik kapanma süresini ayarladığınız takdirde monitör otomatik olarak sistemi kapatıyor ve siz de bu sayede hem monitörünüzün ömrünü uzatmış, hem performansını artırmış hem de enerjiden tasarruf etmiş oluyosunuz.

Samsung BX2350'nin 'Magıc Angle' teknolojisi sayesinde artık dilediğiniz gibi film seyredebileceksiniz. Monitörünüzü nereye koyayarsanız koyun, beş farklı yatay açı ayarı sayesinde izlediğiniz açı ne olursa olsun ekran, düz görüş açınız içinde olacak. Siz de ister yatarak, isterseniz de oturarak boyun ve göz ağrısı yaşamadan film izlemenin keyfine varacaksınız.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Güzel fakat 26 27 inç modelleri olsa daha iyiydi,23 inç günümüz şartlarında yetersiz kalıyor

para yookki nasıl alcaz

dikkat edin fiyat yok

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play