PC'nizi AVG'nin ücretsiz sürümü ile koruyun

Bedava olduğuna bakmayın. AVG bilgisayarında başarılı bir anti-virüs koruması isteyenlere ideal.

AVG Anti-Virus Free 7.5.524

'Free' yani bedava olan yazılımlara genelde ikinci sınıf yazılım gözüyle bakılır. Ücretli olan yazılımlara göre bu tür yazılımların bazı özelliklerin yetersiz kalması böyle bir önyargıya neden oluyor. Ancak AVG Anti-Virus Free için aynı şeyi söylemek gerçekten güç.

Resident Shield, tüm dosyaları ve dosya tiplerini (disket sürücü, CD içeriği gibi) virüslere karşı A'dan Z'ye tarar.
AVG'nin ayarları Control Centre (Kontrol Merkezi) kısmından istenildiği şekilde değiştirilebilir. BU sayede AVG'yi daha etkin bir şekilde kullanma şansınız var.

Yazılımı yüklerken, AVG size kurtarma diski yaratılıp yaratılmayacağını soracaktır. Böylelikle tüm önemli dosya ve klasörlerin yedeği alınabiliyor ve bir sorun olduğunda bu disk sayesinde sistem tekrar geri yüklenebiliyor.

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Kesinlikle tavsiye ediyorum çok sağlam ve kesinlikle sisitemi kasmıyor..

Tavsiye ederim.Harika bir antivirüs.Freeware olması kimseyi yanıltmasın......

kasmıyor mu atmayın arkadaşlar.

teşekkürler chiponline....

sadece antivirüs

Arkadaslar sadece antivirus.Ben size bir yol gostereyim.Turkiye Ekonomi Bankasina hesap actirin.Bankanin internet subesine girdiginizde sayfadan bilgisayariniza Mcafee internet security 2 yil lisansli programi indirin. Hemde ucretsiz hem de tam surum.

Bende bir süre kullandım kasmıyo güzeldi. Sonra avastı yükledim bir sürü virüs çıktı :D yinede kullanılabilir...

Antivirüs olarak kesinlikle öneriyorum. Ayrıca yanına güvenlik duvarı (ashampoo free'yi kullanıyorum) + anti casus yazılımı (spyware terminator'ı kullanıyorum) ve Threatfire (sıfır gün saldırılarını önlemek ve antivirüs hassasiyetini arttırmak için) yüklediğinizde ve gereksiz paylaşım ve hizmetleri kapattığınızda bilgisayarınız kale gibi olacak.
Özgür ZEYDAN

baba bende nıe calısmıo a

kullanın rahat edin süper bir program herkese tavsiye ederim vazgeçilmelemeyen özellikleriyle AVG Free 8.0 Çok Süper Mükemmel bir programdır

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir