PDF uzamanının yeni sürümü yolda...

PDF oluşturma ve dönüştürme uzmanı PDF Transformer'ın yeni sürümü duyuruldu...

Güçlü MRC Sıkıştırma ve PDF/A Desteği

Güçlü MRC Sıkıştırma ve PDF/A Desteği

ABBYY PDF Tramsformer 3.0, PDF dokümanlarının dosya paylaşımı ve arşivleme konularında optimize etmek için yeni ve güçlü yetenekler sunmaktadır. Office dokümanlarının ve sadece İmaj içeren PDF dokümanlarının aranabilir PDF/ A formatında uzun dönem saklanabilecek özellikte olmalarını sağlar. Ek olarak, yeni MRC sıkıştırma teknolojisiyle kullanıcılar, PDF dosyalarının boyutlarını on kata kadar azaltarak depolama alanından büyük kazançlar sağlayabilirler.

Hassas Verilerin Basımı

Yasal firmalar, hükümet kuruluşları ve departmanları, finansal hizmet sunan firmalar, sağlık ve iş alanındaki müşteriler; ABBYY PDF Transformer'i PDF dokümanı üzerindeki hem metin hem de imaj katmanlarındaki hassas bilgileri ayrıştırarak basabilirler.

Damgalama ve Kesin Damgalama
PDF Transformer ile, bir kullanıcı kolaylıkla damgalama yöntemini kullanarak yazım haklarına yada doküman statüsüne göre özelleştirilmiş herhangi bir metin, pozisyon ya da renk ile dokümanı damgalayabilir. Yeni kesin damgalama (bates stamping) özelliği ile de tanımlama, koruma ve kıymetli dokümanlar için otomatik artımlı numaralandırma sağlar.

En Geniş Dil Desteği
ABBYY PDF Transformer'in bu yeni versiyonu, 184 farklı dil desteğiyle, dokümanları tam doğrulukla tanımlar ve ayrıştırır. Latin, Kiril, Yunanca, Ermenice, İbranice, Çince, Japonca ve Thai dilleri de bunlara dâhildir. Kullanıcılara kolaylık sağlamak açısından da doküman üzerinde çalışırken doküman içerisinde tek ya da birden fazla dil ayırt etmeksizin dokümana ait dilin tanımlanabilmesini sağlar.

PDF Transformer'in diğer özellikleri;
• Gelişmiş tablo yapılandırması
• Gelişmiş kullanıcı ara yüzü
• Microsoft Office 2007 desteği
• PDF 1.7 desteği

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir