PDF'leri Word formatına çevirin

Adım adım: PDF dosyalarınızı en pratik şekilde Word dosyası haline getirin...

PDF'leri Word formatına çevirin

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir bölümünün başına mutlaka gelmiştir: Ellerinde bir adet PDF doküman vardır ve bu dokümanın içeriğini Word'e aktarmak isterler. Ancak normal yollardan, herhangi bir araçtan yardım almaksızın bu işlemi gerçekleştirebilmek pek mümkün değildir.

Ancak bazı kullanışlı PDF çevirici yazılımları sayesinde PDF dosyaları en pratik şekilde Word dosyasına aktarılabilmektedir. AnyBizSoft's PDF to Word Converter isimli yazılım da, bu görevi üstlenen ve basit kullanıcı arabirimiyle dikkat çeken, kullanışlı bir PDF dönüştürücüsü.

Bu yazılımı daha yakından tanımak ve çeviri işleminin nasıl gerçekleştiğini öğrenmek için galeri sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

çok işime yarıyacak
çok teşekkürler

Tam olarak dönüştüreceğini sanmıyorum hemen hemen her dönüştürme programı özellikle tablo gibi, grafik gibi şeylerde sorun çıkartıyor, dönüştüremiyor.

Ek Olarak Microsoft Office 2010'da pdf formatını düzenlemeyi desteklese iyi olur diye düşünüyorum. Bu Özelliğin Office 2007 Sp2 de geleceğini duymuştum Chip Online'de. Ama Beklediğim olmadı.

Solid Converter PDF v4 adlı programı kullanıyorum çok güzel bir program hem pdf den word e hemde wordden pdf ye dönüştürebiliyor serial sıkıntısı pek yok araştırınca kolay bulunuyor...

bu iş için biçilmiş kaftan; meşhur fine reader programını yapan şirketin aynı mantığı kullanarak geliştirdiği ABBYY PDF Transformer v3 programıdır. program türkçe desteği de sağlamaktadır. ben bir kaç tane program denedim içlerinde en başarılısı bence bu program. deneyince bunu anlayacaksınız.

indirdim ama tam sürüm değil sadece ilk 3 sayfasını çeviriyor . tam sürünümünü bilen varsa yardımcı olabilirmi?

indirdim kullandım ise yaramadı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir