Pencerelere yeni yetenekler!

Bu minik araçka Windows pencerelerine, daha önce hiç görmediğiniz kadar özellik ekleyin!

Windows'da pencerelerinizin size sunduğu seçeneklerin yetersiz geldiğini hissediyorsanız, onlar üzerinde daha büyük bir hakimiyet kurmanız aslında oldukça kolay. eXtra Buttons adındaki yazılım, isteğinize bağlı olarak pencerlerinize 12 farklı düğme ekleyebiliyor.

Pencerelerinizin sağ üst köşesinde bulunan 3 düğmenin yanına ekleyebileceğiniz işlevler arasında şunlar bulunuyor: Her zaman üstte, arkaya gönder, pencereyi kopyala, küçült (başlık çubuğu görünecek şekilde), saydamlık, sistem çubuğuna küçült, sistem çubuğu menüsüne küçült, başka monitöre taşı, arkasına tıklayabilme, tam ekran, yer imleri.

Pencelere eklediğiniz düğmeleri istediğiniz zaman kaldırmanız, sırasını değiştirmeniz de mümkün. Dilediğiniz uygulamalarda bu düğmelerin görünmemesini de sağlayabiliyorsunuz. Her düğmeye bir klavye kısayolu atayarak işinizi hızlandırabilirsiniz.

İndirin: eXtra Buttons

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Hoş güzelmiş. Parayla satılsa alınırdı niye yapmamışlar..

Sizde bedavaya bi günlük verirdiniz :D

Tamda winpe8 leopard sp3 projem için böyle bir şey arıyordum. Zira Windows 8 tray özelliği pe altında çalışmıyor. Süper bir program. Birçok paralı muadilinden çok daha iyi. Paylaşım için teşekkürler Chip!

Max_Real Qnx

Bu minik araçka Windows pencerelerine, daha önce hiç görmediğiniz kadar özellik ekleyin! araçka değil araçla olacak gözden kaçmış sanırım

çok kullanışlı bir araç

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir