Perdigital.com'dan Özel Yılbaşı Çekilişi

Perdigital.com, yılbaşına özel düzenlediği çekilişle Perdigital Bonus ve #gösterkendini bi'daha etkinliğine özel sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Perdigital.com'dan özel yılbaşı çekilişi

Perdigital.com, 2019'a girerken üyelerine özel bir yılbaşı çekilişi düzenliyor. Yalnızca Perdigital.com üyelerinin katılabileceği çekiliş kapsamında birer kişi 150, 100 ve 50 TL değerinde olmak üzere, iki kişi 25 TL, beş kişi 20 TL, 10 kişi 15 TL, 20 kişi 10 TL, 30 kişi 5 TL, 130 kişi 3 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacak. Çekiliş esnasında #gösterkendini bi'daha etkinliğine özel sürpriz hediyeler de dağıtılacak.

Birçok ödeme seçeneğiyle kolayca ve güvenle bakiye yüklenebilen, kullanıcılarının güvenliğine, memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Perdigital.com tarafından düzenlenen çekilişe son katılım tarihi 26 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 23.59.

Üyeler çekilişe nasıl katılacak?

Her üyenin yalnızca bir kere şansını deneyebileceği çekilişe katılmak çok kolay! Bunun için Perdigital.com adresinde yer alan yılbaşı çekiliş sayfasına girmek, "Yılbaşı Çekilişine Katıl" butonuna tıklamak yeterli.  

Ödül kazanan talihliler, 27 Aralık 2018 Perşembe günü saat 17.00'de Perdigital TV Twitch ve Youtube kanallarında yapılacak canlı yayın esnasında online çekiliş yöntemiyle belirlenecek. Ödül kazanan üyelerin ödülleri ise 28 Aralık 2018'de çalışma saatleri içinde ilgili Perdigital.com hesaplarına tanımlanacak ve e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacak.  

Çekilişe  katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play