Periscope artık "sessize" alabilecek!

Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope'a "sessize alma" özelliği eklendi!

Periscope artık "sessize" alabilecek!

İnternet devi Twitter'ın bir süre önce bünyesine kattığı canlı yayın uygulaması Periscope'a sessize alma özelliği eklendi.

Akıllı telefon kullanıcılarının dilediği yerde ve zamanda canlı yayın yapabilmelerini sağlayan Periscope, sosyal platformlar arasındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Uygulamaya gelen güncelleme sonrasında artık sıklıkla yayın yapan kullanıcıların spam rüzgarından kurtulabileceksiniz. Yeni özellikle birlikte rahatsızlık veren kullanıcıları sessize alarak (mute) bildirimlerinin görünmemesini sağlayabiliyorsunuz.

Takip et butonunun yanında yer alan bildirim ikonuna tıklayarak dilediğiniz kullanıcıyı sessize alabilirsiniz. Güncelleme şu an sadece iOS platformu için geçerli durumda. Android uygulaması için ise henüz bir gelişme yok.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Android icin boyle bir uygulamaya gerek yok zaten. XPosed modullerinden App Settings bu ayari yapiyor. Bir uygulamanin tum ozelliklerini degistirebilirsiniz. Biraz merakli olunca Android ile yapilamayacak sey yok. XPosed candir.

hak ihlalimi? onu geçin gece 1 den sonra neler neler dönüyor dudaklarınız uçuklar bir izleyin çok şiddetli kıyamet alameti

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir