Philips, bu cihazla geçmişi geleceğe taşıyor

Philips Bluetooth pikap OTT2000 ile geçmişi geleceğe taşıyor.

Philips, bu cihazla geçmişi geleceğe taşıyor

Philips, Nisan ayı içinde yeni ürünü Philips OTT2000 bluetooth plakçaları piyasaya sunuyor. 

Retro görünümüyle gözlere de hitap edecek bu yeni ürün, çok yönlü bir ses sistemi olmasıyla dikkat çekiyor. OTT2000 ile Bluetooth bağlantısıyla müzik akışı elde edebilir, radyo dinleyebilir, CD ve plak çalabilirsiniz.

Özellikle vinyl plak tutkunlarının dikkatini çekecek bu yeni ürün gelenekselle modernin müthiş bileşimini sunuyor. İç mekanlara uyum sağlayan retro bir tasarıma sahip OTT2000 ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir ürünle karşılayabileceksiniz.

Philips'in yeni plakçaları OTT2000; yüksek verimlilikli bir hoparlör, dinamik olarak dengelenmiş bir pikap platformu, Bluetooth kablosuz akış ve MP3 kayıt için USB'ye kaydetme özellikleri ile geliyor. Tüm bu özellikleri bir arada sunan cihaz, kullanıcılara birden çok kaynaktan müziğin keyfine varma imkanı sunuyor.

Vinyl plaklarınızı raflardan indirin

Philips OTT2000'nin en ayırdedici özelliği LP vinyl plakları oynatmak için sunduğu pikap. Son yıllarda müzik dünyasının yeniden yükselen trendlerinden biri plakların eski popülerliğini kazanması. Philips OTT2000 ile vinly plakları yüksek ses kalitesiyle dinleyebileceksiniz. Retro görünümü ve yüksek ses kalitesi ile hem göze hem kulağa hitap eden OTT2000 plakçalar, çok yönlü bir ses sistemi olmasıyla fark yaratıyor. OTT2000 ile Bluetooth bağlantısıyla müzik akışı elde edebilir, radyo dinleyebilir, CD ve plak çalabilirsiniz.

OTT2000 ile ayrıca taşınabilir MP3 oynatıcınızdan tüm müzik içeriğinizi kolayca Hi-Fi sisteminizde dinleyebilirsiniz. Sadece istediğiniz müziği Bluetooth® aracılığıyla dinleyebilir veya LP, CD, FM radyo programlarından müzik kaydedebilirsiniz. Favori LP'nizi saklayın ve içeriğini bir PC kullanmadan MP3 biçimine çevirin. Aynı zamanda sisteminiz üzerinde favori radyo programınızı kaydetmek üzere önceden bir zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Bu otomatik olarak programı USB aygıtınıza kaydediyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

200 dolar yurt dışı fiyatı, burada millete kaçtan iteleyecekler çok merak ediyorum, olması gereken fiyat 800 en fazla da 900 olur

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost