Philips Fidelio X3 Müzik Severler İçin Özel Üretildi

Müzik severler için özel olarak üretilen Philips Fidelio X3 kulaklıklar; olağanüstü performans, stil ve konforu bir arada sunuyor.

Fidelio X3 Müzik Severler İçin Özel Üretildi

Philips, ses performansı, konfor ve lüks tasarımı bir arada sunan Fidelio X3'ü gözler önüne serdi.

Fidelio X3; pürüzsüz ses kalitesi, lüks tasarımı ve kullanım kolaylığıyla uzmanlar tarafından öne çıkarılan ve Fidelio serisinin amiral gemisi olarak piyasaya sürülen en son modeli.

Çok katmanlı polimer sürücüler ve güçlü neodimyum motor sistemi, Philips Fidelio'nun üstün kaliteli geleneksel bas imzasını tamamlayan uzun doğal yüksek frekans ve hassas mekansal reprodüksiyonuna ayak uyduruyor.

Fidelio X3; performans, konfor ve stilin birleşimi

Titreşimleri azaltma hedefiyle tasarlanan yeni iç sırt yapısına sahip çift katmanlı Fidelio X3 hoparlör plakaları, etkileyici bir müzik deneyimi için kulağın doğal şekline uyumlu bir şekilde 15 derecelik açıyla oluşturuldu. Philips Sound ayrıca ürünün kalitesiyle eşdeğerdeki lüks görünüm, Avrupalı partnerle gerçekleştirilen işbirlikleri sonucunda seçilen malzemelerle ortaya çıktı.

Hafif ama güçlü koyu saten çerçeve ve siyah Muirhead deriyle kaplı Fidelio X3, en uzun dinleme süresinde bile kalın keçe kafa bandı ve kadife bellek köpüklü kulak pedleriyle eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Fidelio X3'ler 5hz ila 40Khz arasındaki bant genişliğiyle HRA akredite edilimiş yüksek performans seviyelerine ulaşabiliyor. MMCX konektörlerine de sahip olan ürün, ses cihazlarıyla eşsiz bir uyum yakalıyor.

Fidelio X3 sağ ve sol kanallardaki karışıklığı önlemek üzere stereoyu maksimum düzeye taşıyarak ayrı zeminlerde de kullanım özelliğine sahip. Çift bükümlü ve uyumlu bir kablonun da dahil olduğu yüksek çözünürlüklü ses cihazlarına kusursuz bağlantı sağlayan 2,5mm TRRS konektörü eşsiz bir ses deneyimi sunuyor.

Kusursuz bir müzik ziyafeti için tasarlanan Fidelio X3; performans, konfor ve stilin birleşimidir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play