Philips'le rengarenk müzikler

Philips'in yeni kompakt kulaklıkları, farklı renk seçenekleriyle beğeniye sunuldu!

Philips'le rengarenk müzikler

Ekstra bas özellikleriyle öne çıkan SHE30 serisi, ince başlıklı ergonomik tasarımı ve 15 mm'lik hoparlörlerle sınıfının etkileyici seçeneklerinden. Daha iyi hava sirkülasyonu sağlayan Bass Beat Vent sistemine sahip olan seri, bas performansıyla öne çıkıyor. İnce ve lastik kaplı başlıkların kullanıldığı ergonomik tasarım ile de uzun süreli konfor sağlıyor.

Neodimyum mıknatısla, bas performansı ve hassasiyeti arttırılan yeni seri, stil tutkunları için de ideal. Son derece yumuşak kauçuk kapaklarla rahat bir kullanım sunan Philips'in yeni kulaklıkları, dayanıklı Flexi-Grip özelliğiyle güçlü ve esnek bağlantı sağlıyor.

Farklı renk seçenekleriyle SHE35 serisi de bas sesler konusunda iddialı. Yumuşak başlıklara sahip kompakt kulaklıklar, küçük kulak içi tasarımıyla kulağınıza tam oturur. Güçlü hoparlörleri ile bas seslerde iyi bir performansa imza atan yeni seri, dış gürültüyü önleyen kulak içi tamponlarıyla da farklı.

Uzun süre kullanım için oldukça konforlu tasarlanan seri, her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı ile birlikte geliyor. 1,2 metrelik kablo uzunluğu ile özgür kullanım sunan seri, dayanıklılığı arttıran kauçuk kablo emniyetine de sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

philips, gerçekten teknoloji adına çok güzel ürünler sunuyor, tebrik ediyorum...

güzele benziyor bassları iyise alınacak listesinede girebilir...

Eğer müziğin doruğuna ulaşmak istiyorsan paraya kıyıp beats kulaklık kullanacan yoksa diğerleri beş para etmez.

Sennheiser deneyin bir de.

Sennheiser olsun çamurdan olsun...

yok beatsmiş bilmem neymiş trend neyse bizim millet ona saldırıyor işten biraz anlıyorsan ne philips ne beats alabiliyorsanız akg alın sesin alt ve üst noktalarını rahatlıkla duyabilirsiniz bas kalitesi de cabası

Beats kulaklığa 500 ila 1000 lira verip on kuruşluk MP3 formatından mucizeler beslenemk işi bilmeyen kulakların bileceği iş. Onca para verip Britney de dinleyebilirsin tabii müzik kalitenin tavan yapması için:))) Wav vela Flac formatı değilse müziklerin zaten bu kulaklığın sana yapacağı sadece illüzyondan başka bi şey değildir kendini kandırmak için alınır ve kullanılır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir