Philips'ten 3 boyutlu full HD TV

Philips'in bu yıl sonu piyasaya süreceği yeni televizyonu gözlüksüz 3B seyir keyfi sunacak

Philips'ten 3 boyutlu full HD TV
Philips'ten 3B full HD LCD 2008 sonunda geliyor

Philips'in bu yıl sonunda piyasaya sürmeyi planladığı yeni 52 inçlik full HD (1080p) televizyonu "2D-plus-depth" özelliği ile seyircisine 3 boyutlu görüntüler sunabilecek. Üstelik bu sefer bu görüntüleri izlemek için rahatsız baş ağrıtan o gözlükleri takmak da gerekmeyecek. Televizyon, 3B özelliğine ek olarak 2000:1 kontrast oranına ve 8ms'lik tepki süresine sahip. Fiyat konusunda ise henüz bir açıklama yok.

CHIP Online yorumu: Televizyon tarihine baktığımız zaman 3B görüntü için bu ilk girişim değil. 50'lerde ve 70'li yıllardakiler fos çıkmıştı. Bakalım bu sefer 3B gerçek olacak mı, yoksa sayı üçe mi yükselecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

PHILIPS NE-YAPARSAN SEN YAPARSIN

Philips'in içini zaten LG yapmıyor muydu?

Philips ve diğer bazı firmaların hazırda 3B monitörleri var. Fakat bunlarda 3 boyutlu görüntüyü sadece belli açılardan bakınca görebiliyorsunuz. Bakalım bu sefer her noktadan görüş sağlanabilecek mi

İnternette araştırma yapacağım; bakalım ambilight özelliği var mı?

Philips e hiç bir sözüm yok ama burdaki açıklamayı iyi okuyun;52"inç ve 2000:1 Kontras vee 8ms buu çok düşük bir kalite gözlüklere gerek yok diyor ama bence burda var...Philips her zaman benim 2.favorim ama burda gerçek dinamik bir kontrası ve ms yi sergilemiyor...Saygılar teşekkürler.

philips bir dünya devi herşeyin en iyisini o yapar

2000:1 kontrast ve 8 ms tepkime süresi. Berbat!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir