Philips'ten spor tutkunlarına özel kulaklık!

Philips'in spor tutkunlarına özel ürettiği bu kulaklık, ter geçirmiyor ve istendiğinde yıkanabiliyor

Philips'ten spor tutkunlarına özel kulaklık!

Philips'in spor tutkunlarına özel ürettiği SHQ 3000 sportif kulak içi kulaklıklar,kolayca takılır,ter geçirmez ve suya dayanıklı malzemesi sayesinde istenildiğinde yıkanabilir.

Philips SHQ 3000 kulaklık, yumuşak silikon kapakları, hafif tasarımı ve döner kancaları sayesinde kulağınızda saatlerce kaymadan durur. İçerdiği anti bakteriyel özelliği ile mikrop barındırmayan ve suya dayanıklı malzemesi sayesinde istenildiğinde yıkanabilen SHQ 3000 kulaklıklar özellikle hareketli kullanımlar için idealdir. Kablonun sabitlenmesi sağlayan kablo klipsi ve konforlu kullanım için hafif tasarımı spor esnasında size özgürlük sağlar. Basları artıran stereo ses sistemi ve dışarıdan gelen sesleri minimize ederek müzik keyfinizi artıran ses yalıtımı özelliğiyle spor zevkinizi ikiye katlar.

Her kulağa uyum sağlayan ultra yumuşak 3 farklı boy silikon kapak seçeneği ve 1,2 m ideal kablo uzunluğu ile sporda,evde ya da işyerinde müziğe her an ulaşmanızı sağlar.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

akg k316 sport kulaklık kullanıyorum resmen adamlar aşmış kulaklık konusunu daha önceleri phillips ve sony kulaklıklara neden para verdiğime şaşıyorum

adidas ın senheiserla ürettiği çok güzel br spor kulaklığı var ama bu da iyi olmuş

PL-H150 Özellikle bas konusunda ve ses netliğinde çok başarılı

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play