Photoshop Lightroom 3: Ücretsiz test edin!

Fotoğraflarla sıkça uğraşanlar için kaçırılmayacak fırsat: İşte Lightroom 3'ü ücretsiz deneme şansı!

  • Halil Mollaoğlu
Photoshop Lightroom 3: Betayı ücretsiz test edin
Lightroom 3 Beta: Ücretsiz deneyin.

Adobe, Photoshop Lightroom 3'ün beta sürümünü yayımladı. Beta sürüm, yazılımın bir sonraki sürümünde bulunacak yeni özelliklerin görücüye çıkması amacını güdüyor. Adobe, beta sürümü yayınlamakla fotoğrafçıları yeni fonksiyonları test etmesi ve final sürüm için geri bildirimde bulunmalarını rica ediyor.

Photoshop Lightroom 3 ile dijital fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Programın hedef kitlesi tutkulu hobi fotoğrafçıları ve profesyoneller oluyor. Beta sürüm yeni araç setlerine, gelişmiş içeri aktarma imkanlarına, parazit temizleme ve gelişmiş slayt gösterisi seçeneklerine göz atma imkanı sunuyor. Adobe'un verdiği bilgilere göre yeni sürüm büyük resim arşivleriyle daha rahat baş edebiliyor.

Lightroom 3'ün beta sürümü çıktı konusunda da gelişmiş imkanlar sunuyor: Slayt gösterileri artık video ve başlık ekranlarıyla dışa aktarılıp video paylaşım sitelerinde yayımlanabiliyor.

Beta sürüm Windows ve Mac sistemleri için ücretsiz olarak sunuluyor. Programı 30 Nisan 2010'a kadar kullanabilirsiniz.

Download: Adobe Lightroom 3.0 Beta (Kayıt gerektirir)

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Photoshop varken biraz gereksiz gibi. Evet çok fazla ışık ve renk seçenekleri var ama bu aynı zamanda ustalık ve zaman gerektiriyor. Photoshoptaki layer, blend modları, hele hele istediğimiz alanı seçip renk uygulayabileceğimiz seçim araçları olmadığı için lightroom 2 yi pek sevememiştim 3 nasıldır bilmem ama picasa+photoshop lightromun işini 10 kadt daha iyi görür.

Acdse pro 3 daha basit kullanımlı ve kalite olarakta çok iyi. Bence photoshop ve acdse pro3 en iyi kombinasyondur.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play