Pizzanız nerede kaldı?

"Pizzam nerede kaldı?" Evet bu sorunun artık anında yanıtını almak internet ile mümkün...

Pizza tutkunları, Domino's Pizza'nın www.dominos.com.tr adresinden siparişlerini online olarak verebiliyorlar. Domino's Pizza'nın menüsünü inceleyerek kendileri için en uygun pizzayı sipariş veren pizza severler, www.dominos.com.tr adresinden verilen siparişlerde geçerli olan takip sistemi sayesinde pizzalarının dedektifi bile olabiliyorlar! Domino's Pizza'nın bu avantajı sayesinde pizzalarının hazırlanma aşamalarını sırasıyla takip edebiliyor, fırında ya da yolda olduğunu öğrenebiliyorlar. Böylece lezzete doğru giden her dakikadan haberdar oluyorlar. Ayrıca Domino's Pizza'dan online siparişlerde bir orta boy pizza alanlara, aynı boy ikinci pizza ya da yan ürün bedava. Online siparişlerde bir adet büyük boy pizza alanlara ise aynı boy ikinci pizza sadece 4 TL.

Pizzanızı fırından çıktığı sıcaklığıyla 30 dakikada evinize teslim eden Domino's Pizza, gecikme durumunda ANINDA BEDAVA garantisi kapsamında siparişinizdeki bir pizzanın ücretini almıyor. Domino's Pizza, tüm ürünlerini en taze ve sağlıklı malzemeleri kullanarak hazırlıyor. Domino's Pizza hakkında ayrıntılı bilgi almak veya size özel sürprizlerden haberdar olmak için www.dominos.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Domino's Pizza'nın lezzetlerinden sipariş vermek için 444 33 22 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Pizza durumu dışındaki her şey yemeksepeti.com için de geçerli zaten? 30 dakika boyuncada sürekli sayfa yenileyip pizzanın durumuna bakmak mantıksız bence. Ayrıca yemeksepeti.com'da canlı yardım üzerinden "Pizzam nerede?" dediğinizde müşteri temsilcisi size yanıtını veriyor zaten. Onuda geçtim. Siparişimde bir sorun olursa Domino's Pizza'yı kendilerine mi şikayet edeceğim? Yemeksepeti.com müşteri memnuniyeti vb. konularda her türlü daha önceliklidir benim için. Aylar önce web siteleri üzerinden gönderdiğim geribildirim mailine hala cevap alamadım. Yemeksepeti.com'da ise sipariş puanlamada yoruma yazdığım şikayet için 7 dakika sonra restoran müdürü aradı ve özür dileyip ücretsiz 2 adet sufle ikram etti. :)

Evet ben kullanıyorum hazırlanıp fırına ne zaman girdiği hepsini gösteriyor 30dk dan öncede geliyor.

yaa bırakın bunu. daha dün sipariş verdik. pizzanız teslim edildi yazıyo sitede, ama pizza 15dk sonra geldi.

bi pizza kac para sen onu soyle :)

reklam kokan pizzalar bunlar

Dominos harbiden çok kötü.. herşey hız geğil.. lezzet lazım.

bi pizzaya bu kadar para ödeyeceksek ölelim fiyatları çok yüksek

su 30 dk muhabbeti varya beni bitiriyo,hepsi hikaye... neymiş efendim sizin bulunduğnuz semt hödö hödymüşte hödö hödö . dahada pizza yemem kıymalı yumurtalı pidenin göznü seveyim :P

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play