Plastik kasalı HTC One (M8) geliyor!

Bazılarımız metal Galaxy S5 beklerken HTC, metal HTC One'ını bakın ne şekilde sunmayı düşünüyor!

  • Ercan Uğurlu
Plastik kasalı HTC One (M8) geliyor!

Güncelleme (17.04.2014 14:04): HTC, haberinin ardından CHIP Online'a yaptığı açıklamada plastik gövdeli bir One M8 planlarının olmadığını söyledi.

Özellikle üzerinde bulundurduğu üçüncü kamerasıyla dikkat çeken HTC'nin yeni amirali One (M8), bir süre önce test merkezimize girmişti, biz de detaylı bir şekilde incelemiştik hatırlarsanız. Alüminyum gövdeli tasarımıyla oldukça kaliteli görünen One (M8), gelen habere göre "plastik" dokunuşuyla karşı karşıya. Evet, HTC One (M8)'i yakında plastik kasalı olarak görebiliriz.

HTC'nin önceki amiralinde olduğu gibi yine alüminyum gövdeyle karşımıza çıkan HTC One (M8), plastik kasalı ceplerin yanında kaliteli tasarımıyla dikkat çekici kalıyor. Ancak diğer yandan gövdede plastiği tercih etmemesi fiyatına da yansıyor. Bunu gören HTC yetkilileri yeni amiralin ayrıca bir plastik sürümünü de yapmaya karar vermişler. Birebir One (M8)'in özelliklerini taşıyacak olan "plastik" (M8), böylece kullanıcılara fiyat avantajı yaratacak. Böylece 850 dolar civarındaki One (M8)'in fiyatı 482 dolar seviyesine inecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Burda plasti k kasali versiyonu bile 2000 tl olur.

@15 Nis 2014 20:22 Enyisi bol olduktan sonra..

Masallah gorende titanyum kullandilar zanneder fiyat farki nasil o kadar ucuk olabilmis

Sırf samsung u lekelemek için yapılmış bir strateji plastik ile aliminyum arasında bu kadar fiyat farkı imkansız çünkü

komedi ya sadece samsunga atıf yapmıs :) zaten gecen sene de sony ile ugrasıyordu htc japon firma oldugu icin arı gibi cok calısıyo konacak cicek arıyor balın kaymagını arıyor o derece :)

çöp tenekesi.....

Htc benim gözümde her zaman üst seviyede bir telefon. Htc one ve Htc one max ikisini birlikte kullanıyorum. Herşeyi ile çok memnunum.

Fiyat politikasinda yanlis yapmis olabilir lakin bu demek degil kullanissiz kalitesiz, piyasadaki en kaliteli ve kullanisli android telefon ureticilerinden biri (sony,lg,htc) htc yi kullanan bilir gercekten her seyi ile memnunum ben s3 ve s4 kullandim ve tek bildigim bir daha bu batata dusmeyecegim gerek arayuz gerek yavaslamalar kasmalar soyle dusunun ayni kusak iki telefon biri one x biri s3 ikiside 4.2.2 yuklu iken one x yag gibi s3 deki kasmalar rahatsiz edici ki tahmin edilecegi aksine one x tika basa uygulama dolu ki bu sadece stabilite farki ben malzeme kalitesini arayuzlerini sarj surelerini performanslari katmadim bile samsungun ileri gitmesi gerekirken geri gidiyor.. (ios tarafinda ipadim var ondanda gayet memnunum her anlamda niye ipad cunku android tablet pazarinda ona rakip hala yok)

Sen de yorum yaz