Play Games uygulaması hazır!

Google, Android'li cep ve tabetlere özel yepyeni oyun uygulamasını indirmeye sundu! Ancak...

  • Zeynel A. Öztürk
Play Games uygulaması hazır!

Google, mobil işletim sisteminin yeni sürümünün yanında yeni Play Games uygulamasını da duyurdu. Ülkemizde henüz kullanılmayan uygulama, liderlik sıralamaları, arkadaşlarınızla bağlantılar gibi işlevleri tek merkezden sunuyor. Uygulamaya ait APK dosyası, daha önce internete sızmış ve bu sızıntıyı sizlerle bu haberimizde paylaşmıştık.

Play Games, sadece başarılarınızı bir araya getirmekle kalmıyor, tüm oyunlarınızı aynı yerden çalıştırabileceğiniz bir depo görevini de üstleniyor (PC'lerdeki Steam gibi). Play Games'i ilk kullanan uygulamalar arasında Asphalt 8 Airborne, Riptide GP2, Prince of Persia The Shadow and the Flame var.

Uygulamayı cep ve tabletinize bu Google Play bağlantısından yükleyebiliyorsunuz (ancak şu an Türkiye'de yüklemeniz mümkün değil). Play Games'ten daha fazla görüntü için haberimizin sonraki sayfasına göz atabilirsiniz.

Play Games'ten iki ekran görüntüsü

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Android çıkalı kaç yıl oldu. Google Türkiyeyi takmıyor. Ne dergiler geldi. Ne filmler Ne müzikler.

Bu bildiğin game center

gamecenter & xbox games kopyası..

google play müziklerim bölümünü açamıyorum eski hesabımda vardı açmıştım yeni hesabımda açamıyorum çünkü kredi kartı doğrulaması istiyor nasıl aşarım bilmiyorum da türkiye de de bir an önce açılsaydı kullanmaya başlardım bence çok geç kaldılar türkiye de açmak için

hacı android kullanıyorum ama bu kadar özentilik olmaz :D

Biri gamecenter mi dedi?

Gene beğenmeme rekoru kıracağım ama açıkçası Game center'ın kopyası bir arkadaşta yazmış google Türkiye'ye önem vermiyor degiler müzikler filmler yok diye tabiiki vermez Google kendi eliştiricisine önem vermiyorki geliştirici otursun uygulama yazsın. Apple'a bakıldığında durum farklı geliştiriciyi uygulama kabul edilene kadar çok zorluyor fakat paraya boğuyor. Türkiyedeki iTunes Store'a baktığınız zaman ne Türkçe müzikler var görseniz şaşırırsınız hakeza Türk filmleride öyle sonuç olarak tabiiki orta ve küçük geliştiriciler hatta büyüklerinde bazıları dahil Apple'ı tercih edecek doğruya doğru. Adam uygulama yazmaya kalksa android'e zilyon tane model var stabilitesi olmucak uyumsuzluk olacak e adam tabi yazdığı uygulamanın öyle olmasını istemiyor adını kirletiyor.

yukluyemıyoooom

Yukarıda arkadaş demiş ki androidlu zilyon tane model var. Doğru. Ama arkadaş google ın bunu bildigini ve önleminini aldığını bilmiyor. Çünkü hiç uygulama geliştirmediği için anca sallıyor. Ayrıca Apple game center yaptiysa ne olmuş? Sadece iOS te mi olmalı? Ayrıca ilk Apple mı yaptı bu sistemi?

Sen de yorum yaz