PlayStation Vita için ön siparişler başladı!

Sony'nin oyun canavarı PlayStation Vita ilginizi çekiyorsa, Sony'nin bu kampanyasını kaçırmayın...

Sony, 22 Şubat 2012 tarihinde, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Kuzey Amerika'da eş zamanlı olarak pazara sunacağı, merakla beklenen yeni oyun konsolu PS Vita için ön sipariş almaya başladı. Oyun tutkunlarına, diledikleri her zaman ve her yerde taşınabilir oyun deneyimleri sağlayan PS Vita'nın, 959 TL tavsiye satış fiyatı ile sunulan 3G/Wi-Fi kristal siyahı modelinin ön siparişini verenlere Uncharted: Golden Abyss oyunu hediye ediliyor. 799 TL tavsiye satış fiyatı olan Wi-Fi kristal siyahı modeli ise ön sipariş kampanyası kapsamında ModNation Racers Road Trip oyunu hediyesi ile sunuluyor.

Sınırsız interaktif eğlence, her zaman her yerde

PS Vita, her zaman her yerde interaktif eğlence sağlıyor. 5" OLED dokunmatik ekranı, dokunmatik arka yüzeyi, çift analog kontrolü, hareket sensörleri, çift kamerası, yenilikler içeren kullanıcı ara yüzü ile ek 3G ve Wi-Fi desteğini içeren özellik seti yoluyla PS Vita zengin bir oyun deneyim sunuyor. PlayStation'ın derin, üç boyutlu oyun deneyimi mirasını güçlendiren PS Vita sistemi, oyun oynamak için ve oyuncunun etrafındaki dünyaya sosyal olarak bağlanması için yeni yollar getiriyor.

Sosyal ağ ve uygulamalar da PS Vita'da

PS Vita, her iki modelinde de kullanıcıları daha zengin taşınabilir oyun deneyimlerine davet ediyor. Oyuncular, PS Vita uygulamaları sayesinde arkadaşlarının ve diğer oyuncuların oluşturduğu dünyaya bağlanıyor, onlarla birlikte oyun oynuyor. PS Vita, ayrıca Facebook, Foursquare, Skype ve Twitter gibi çeşitli sosyal ağ ve iletişim servislerinin uygulamalarını indirme ve kullanma fırsatı sağlıyor.

Sony PlayStation Vita'nın özellikleri

Sony PlayStation Vita'nın özellikleri

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

one ya.900 tl ye psp mi olur.yabancı ülkeden alırım paşa paşa.

çok çok pahalı ..oyun konsolları artık farkına varmalı yaklaşık aynı fiyata i_pad var ve çok keyifli oyun oynanıyor .

700TL dolaylarında XBox 360 ve PS3 varken anca kendilerini tatmin ederler...

800 tl ye ipad mi var? güldüm :)

bu kadar az oyun varken kimse almaz pes 2012 gibi oyunlar cıkmadan bu konsol iş yapmaz

tuşların olduğu yeri kapaklı bir tasarımla örtüp walkman ve telefon özelliklerini de ekleseydi 2000 liradan aşağıya satılmazdı

çok pahalı buna bu parayı verenlerin akıllarından şüphe ederim :)

Yurt dışında 3G/Wi-Fi li olanı 550 tl ye satıyorlar... Yurt dışından almak daha akıl kârı... Bi de bu önerilen fiyatmış... pehhh dalga geçsinler anca...

Sen de yorum yaz