PNG dosyaları içindeki gizli Torrent'ler...

Torrent'i yasaklayan siteler canınızı mı sıkıyor? Öyleyse torrent'leri resim dosyalarına saklayın!

  • Ümit Öncel
PNG dosyaları içindeki gizli Torrent'ler...
Hid.im ile dönüştürülen torrent'leri içeren PNG dosyalarını bilgisayarınıza herhangi bir resim gibi indirebilirsiniz.

Dosya paylaşım konusunda halen en popüler yöntem torrent. Fakat özellikle Avrupa'da torrent'e açılan savaş nedeniyle herkes, her ortamda torrent dosyalarını rahat rahat paylaşamayabiliyor. Hid.im adlı özel bir servis sayesinde ise torrent dosyalarını sadece bu yöntemi bilen kişiler arasında, gizlice paylaşmak mümkün. Hid.im torrent dosyalarını gizlemek için yaygın bir resim formatı olan PNG'yi kullanıyor.

Torrent dosyalarını Hid.im ile PNG'ye dönüştürmenin sağladığı diğer bir kolaylık ise dosyaları istediğiniz bir resim paylaşım sistesine rahatlıkla yükleyebiliyor olmanız. Elinizdeki bir torrent dosyasını PNG'ye dönüştürmek için tek yapmanız gereken Hid.im sitesini ziyaret ederek sayfadaki dönüştürücüyü kullanmak. Aynı şekilde PNG haline getirilmiş torrent dosyalarını da yine site üzerinden eski haline getirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

zor birşey değil ki, bırakın torrent dosyasını herşeyi jpg olarak bile saklayabilirsiniz.. sadece biraz c++ bilmeniz lazım..

bu korsanın önüne geçilemeyeceğinin ufak bir göstergesi diyebiliriz

oo iyiymiş ben size dedim korsanı öldürmek imkansız diye :D

birtane program vardı vsc veri gizleme diye.

onunla istediğiniz kadar veriyi resimin içine saklayabiliyorsunuz.

zor birşey değil ki, bırakın torrent dosyasını herşeyi jpg olarak bile saklayabilirsiniz.. sadece biraz c++ bilmeniz lazım..
Dün 13:41

--------------------------------

Yoo gerek yok. Ben C++'sız yapıyorum. Hatta bunlara bile gerek yok. Dosyanın uzantısını .jpg olarak değiştirin. Alın bakalım istediğiniz her yere yükleyin.

@02:24

bir sen akıllısın değil mi? o içinde resim verisi olmayan .jpg dosyasını acaba internette resim yüklediğin imageshack gibi siteler destekleyecek mi? burada amaç kullanılan dışarıdan resim gibi görünen bir dosyanın içine gömmek isteyen kişilerinde o gömülü veriyi alması...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir