Pokemon çılgınlığı sınır tanımıyor!

Tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon çılgınlığı, insanlara ilginç şeyler yaptırtmaya devam ediyor!

  • Cenk Atlı
Pokemon çılgınlığı sınır tanımıyor!

Arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerinde temellenen ve bütün dünyada büyük bir ilgiyle karşılanan oyun Pokemon Go, gündelik hayatımızın standart gerçekliğini ve fizikselliğini etkilemeye devam ediyor.

Popüler kültürün neredeyse her alanına ulaşmaya başlayan oyun bu defa ünlü bir makyaj sanatçısına ilham oldu. Los Angeles'ta yaşayan Chrisspy adlı sanatçı bir kadının yüzüne uyguladığı sıradışı makyaj işlemiyle onun yüzünü Pikachu'ya dönüştürdü.

Pokemon Go Rehberi: Pokemon Go Nedir, Nasıl Oynanır?

Oldukça sevimli bir pokemon olan Pikachu'yu yine sevimli bir kadın yüzünde yaratmak için gerekli olan sürecin ise bir hayli ürkütücü olabildiğini söyleyebiliriz. Aşağıdaki videoda kendiniz görün...

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

midem bulandı artık şu haberlerden pokemon da pokemon

hep gördüğüm ama hiç kullanmadığım, çok saçma bulduğum ama insanların eğlendiği, bir o kadar gereksiz ama olayları tanımlama konusunda başarılı bir kelime olan "O ney la? Dabbe mi?" kelimesini ilk defa yukardaki resim için kullandırttı ya bana, helal olsun. Bu kadar çirkin pikaçu mu olur la? O ney la? Dabbe mi? Tamam şimdi dağılabilirsiniz.

Bu haberleri okudukça aklıma loldeki "destan yazdı, durdurulamıyor" replikleri geliyor, ama bu oyunda bir gün "katliam" yiyecektir

Gameboy da pokemon daha zevkliydi. Bu pokemon go iyice sıktı.

Sen de yorum yaz