Pokemon Go haritası Poke Radar'a önemli yenilikler!

Niantic'in aldığı sıkı önlemlere rağmen, Pokemon Go haritası Poke Radar halen ayakta; üstelik şimdi çok daha güçlü...

  • Cenk Atlı
Pokemon Go haritası Poke Radar'a önemli yenilikler

Pokemon Go'nun geliştiricisi Niantic oyun için hazırlanan üçüncü parti haritalar için sıkı önlemler uyguluyor, dolayısıyla hangi haritanın aktif olduğuna dair bir kafa karışıklığı söz konusu olabiliyor. Bu noktada bir poke-haritaya ihtiyaç duyanlar için Poke Radar'ın halen ayakta olduğunu ve hiç olmadığı kadar iyi çalıştığını söyleyebiliriz.

Poke Radar'ın Facebook sayfasında yapılan açıklamada da belirtildiği gibi hizmetin halen çalışıyor olmasının nedeni Pokemon Go API kullanmaması ya da Niantic'in kullanım şartlarını ihlal etmemesi. Zira Poke Radar, insanların nerede ne yakaladığını size göstermek için tamamen kullanıcılar tarafından gönderilen ipuçları üzerinde temelleniyor.

Pokemon Go Rehberi: Pokemon Go Nedir, Nasıl Oynanır?

Haritanın en yeni güncellemesinde bir web uygulaması da yer alıyor. Bununla birlikte artık Android kullanıcıları da, iOS kullanıcıları gibi Poke Radar'ı indirebilecek. Mevcut sürüm henüz Google Play Store'de yer almamış olsa da APK olarak indirilebiliyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

çalışmıyor başka adres yokmu bunun için

Bu sadece uygulama değil internet tarayıcınızdan da ulaşabiliyorsunuz. Şu sıralar bu sitede tamamen pokevision'daki gibi kesin sonuç veriyor. Yani tamamen ne var ne yok gösteriyor. Düne kadar açıklamadaki gibi kullanıcılar belli noktalarda pokemonları işaretliyorlar ve oylama ile doğru ya da yanlış olduğuna karar verilebiliyordu. Fakat dediğim gibi şu an tamamen tüm pokemonların noktalarını ve sürelerini %100 gösteriyor. Yani bakalım bu sitenin akıbeti ne olacak :)

@07 Ağustos 2016 01:29 ben simdi indirdim hic birsey göstermiyor

Sen de yorum yaz